Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyerekruha üzlet nyitásához...

Gyerekruha üzlet nyitásához milyen feltételek szükségesek? Hol tudnék utána nézni?

Figyelt kérdés
A rejtett költségekre is kíváncsi lennék! Azzal számoltunk hogy helyet béreljünk, rezsi ktg. Alkalmazott én lennék a férjem cégére meg tudnánk csinálni. Olvastam hogy üzletvezetői tanfolyamot is el kell hozzá végezni, ugye annak sem kevés a díja. Érdekelne hogy pl mennyibe kerülnek a csipogók a ruhára plusz ugye az a kapu a bejáratnál ami bejelez. Márkás, nagyon jó minőségű, nem használt ruhákról lenne szó, ezért van rá szükség. (zárójelben jegyzem meg hogy nálunk a turkiban is minden ruhán van csipogó) Segítene aki jártas ebben?
2011. febr. 13. 14:17
 1/5 anonim válasza:
Műszaki boltban kellene utánanézni!Oktogon!
2011. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. febr. 14. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy már nem kell végzettség az üzlet nyitáshoz. Ez vonatkozik ruházat, könyv, papír, virág üzletekre. Most olvastam valahol, és az okmányirodában is megerősítettek erről.
2011. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt hadd kérdezzem meg hogy az okmányirodának mi köze van ehhez? Ott le kell jelenteni valamit?
2011. febr. 18. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igen, nekem mindig az okmányirodában segítenek a vállalkozással kapcsolatban. Pl. az üzletnyitással kapcsolatos összes dolgot is ott mondta meg az ügyintéző hölgy. Nálunk nagyon segítőkészek.
2011. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!