Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire lenne szükségem ha egy...

Mire lenne szükségem ha egy design cukrászdát szeretnék nyitni? Egyáltalán lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés

Képzőművész vagyok, cukrász végzettségem papíron nincs.. de az nem gond, elvégzek majd valami okjt ha kell.. (gyerekkorom óta tudok sütni és állíthatom h profi szinten..)

Nem hagyományos cukrászati termékre gondoltam, hanem inkább "ehető szobrokra"..

külföldön láttam pár hasonló boltot, akik kifejezetten ezzel foglalkoznak, de nem tudom itthon mennyire lenne értelme belefogni.. (tudom van már egy sugar shop néven.. de annál kicsit "elvontabb" dolgokra gondolok.. és persze nem giccs termékekre)


2011. febr. 12. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálod,és találsz rá egy fizetőképes vevőkört,akkor nem is olyan rossz ötlet,és talán meg is éri.

Bár valószínűleg elég sok tőkét igényel.

2011. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én most fogok jelentkezni egy cukrász képzésre.

Az én álmom, hogy egy olyan cukrászdát nyissak ahol a hagyományos ízek mellett,több ország süteményei megtalálhatóak legyenek.És persze nagy hangsúlyt fektetni a tálalásra,designra.

2011. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy jó könyv!

Alain Ducasse cukrászata!

Na ilyenekre gondoltam!

2011. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lenne rá kereslet,hogyne!Nyisd meg mindenképpen!Ha megnyitottad,mindenképpen szólj,de már előtte is szívesen felvenném veled a kapcsolatot!
2011. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor küldj egy privátot!:)
2011. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!