Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol keressek munkát? Bővebben...

Hol keressek munkát? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kerítések építésével szeretnék foglalkozni.Szakértelem,tapasztalat megvan csak egyre kevesebb a munka.Eddig erdészetek számára készítettem kerítéseket.Melyik cégeket érdemes megkeresni kerítés építés céljából?Pl a MOL is körbe kerítette az üzemanyag tartályait.Vagy épületek,játszóterek kerítéseire is gondolok.Kit keressek munka ügyben?Please HELP!


2011. jan. 25. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kombináld a szolgáltatásodat valami mással, amire igény van.

Például ha villanyszerelő is lennél mellette, akkor kereshetnéd azt a bácsit, aki áramot vezetett a kerítésébe :)

2011. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!várom a többi értelmesebb tippet!
2011. jan. 25. 18:50
 3/6 anonim válasza:
szerintem érdemes lenne külömböző városok, faluk önkormányzatait megkeresned, hiszen nekik is vannak olyan épületeik, területeik, amelyeket érdemes lenne elkeríteni(játszóterek, helyi gazdaságok, gépparkok) és ha esetleg ők nem kaphatók a dologra, akkor is van egy ingyen reklámok, hisz az ilyen helyeken sokan fordulnak meg, és lehet, ha valakinek szüksége lenne erre a szolgáltatásra, te jutsz eszükbe és téged ajánlanak! Egy próbát megér!
2011. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 28. 12:51
 5/6 sliman válasza:

építőipari cégekbe is be lehetne társulni, neadjisten kertészmérnök mellé. Vagy beszélj Győzikével, az úgyis pógármester akart lenni.

A humor kedvéért: mindenképp meg kellene keresni a Polgár Jenő urat a Jenőhivatalban, a Polgár Úrnál a Hivatalban ... a Polgár Jenőnél lévő polgármesteri jenő polgárhivatalt. Hogy lábazatot tudjunk venni.

2011. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Heh, azért nincs harag, ugye :)

Egyébként ha volna némi absztrakciós képességed, akkor - bár nyilván hülyülés amit konkrétan írtam - akkor levonhatnád azt belőle, hogy a kreativitás a lényeg.

Ha nem is áramot vezetsz a kerítésekbe, de arra kell törekedned, hogy valamivel kitűnj a többi hasonló szolgáltatást kínáló közül. Akár dizájnnal, vagy jó dumával, vagy kombinált szolgáltatással.

Mindegy, csak valamivel kitűnj a többi közül.

Ez így működik az élet minden területén, akkor is, ha nem vállalkozol, hanem egyszerű álláspályázóként akarsz megkapni egy állást a többi jelölt ellenében.

2011. febr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!