Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek az utazó...

Mi a véleményetek az utazó turkálókról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Használt,jó minőségű ruhákkal szeretnék foglalkozni de egy üzlet nyitását nem látom kifizetődőnek.A környező falvakat látogatnám bizonyos időközönként.Mit gondoltok,jó ötlet?Ismerettségi körötökben van olyan aki ezzel foglalkozik?Köszönöm az értelmes hozzászólásokat.
2011. jan. 21. 19:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
Vidéki kisvárosban élek, hozzánk is szokott járni ilyen turis. Régen szórólapoztak, de ma már elég, ha egy "benfentes" kiírja a facebook oldalára, hogy X.Y időpontban jönnek, és tele a műv.ház :). Szerintem nagyon jól megy nekik, mondjuk ők cipőznek, és ruháznak is vegyesen. Nem vagyok otthon jogi dolgokban, de sztem a pénztárgép egyéni vállalkozónál is kötelező, annyi, hogy nem állandó cím szerepel rajta, hanem változó telephely.
2011. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Olyan helyekre menj ahol nem igazán van turi. Akkor tuti, hogy megéri. Én voltam ilyen turiban még régen Miskolcon (de annak már 10 éve és még nem volt angol turi) nagyon jó minőséget árult (gyöngyösi Zsóka néven futott mert gyöngyösi volt a néni) és hosszú tömött sorokban álltak a vásárlók a nyitáskor is meg a pénztárnál is persze mindenkinél hatalmas zsákok. :) Mondom ennek már 10-12éve azóta minden más lett de ha tudsz olyan kicsi falut ahol nincs turi ott biztos sikere lesz. Hajrá, próbáld meg én azt mondom! Sok sikert kívánok!
2011. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak köszönöm a megerősítést.Ilyenkor szárnyalok,hogy igen-ezt kell csinálni!:-)
2011. jan. 30. 20:01
 14/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy utána jártam a dolgoknak:a megnevezés:nem bolti árusítás -kell vállalkozói,de pénztárgép nem feltétlen,elég a számlatömb.-végzettség sem szükséges.-megszűnt a segítő családtag elnevezés,úgyhogy be kell jelenteni valakit ha nem megy egyedül.
2011. jan. 30. 20:08
 15/15 anonim válasza:
Szia!Mi piacon árulunk német függönyöket kilóra,Első próbálkozásunk a használt ruha volt,mert láttuk milyen jól megy, egy piacon akár 3-4 árus is megfér,és reggel 6-kor zseblámpával várakoznak a vevők.A gond az volt,hogy rengeteg hely kell hozzá(ami nekünk nem volt) mert a válogatott áruból is mindig marad ,vannak az évszak váltások,és a titka a mindig rendszeres időben ott lenni az ÚJ áruval.Az a szerencse ami Nagykanizsán megmarad az pótolva Zalaegerszegen már friss bála.Jó pénz de rengeteg koszos munka és sok hely kell hozzá.Én azóta senkitől nem sajnálom az ilyen nehezen megkeresett pénzt.
2011. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!