Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek az utazó...

Mi a véleményetek az utazó turkálókról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Használt,jó minőségű ruhákkal szeretnék foglalkozni de egy üzlet nyitását nem látom kifizetődőnek.A környező falvakat látogatnám bizonyos időközönként.Mit gondoltok,jó ötlet?Ismerettségi körötökben van olyan aki ezzel foglalkozik?Köszönöm az értelmes hozzászólásokat.
2011. jan. 21. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyat, aki ilyennel foglalkozik, de a szomszéd faluba szokott jönni ilyen utazó turkálós. Előre meghirdeti a hirdetőtáblákon és a műv.házban szokott árulni kb negyedévente.
2011. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi.szerintetek meg lehet ebből élni?
2011. jan. 21. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaz, mi városban lakunk, de van jó néhány falu a környéken. 20-30 km-en belül. Ide 2 hetente ugyanazon a napon szokott jönni egy ilyen árus a kultúrházakba, így egy idő után már nem kell hirdetni, mert mindenki tudja.Csak megérheti neki, mert már évek óta jár.
2011. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én látok ebben fantáziát, de csakis falukban, mondjuk heti - két heti rendszerességgel, mindig ugyanazon a helyen, időpontban, ahogy előttem is írták.

Egyik ismerősöm jó minőségű gyerek és baba ruhákat árult, arra volt kereslet, bár ő üzletben és városban.

A beruházás se olyan nagy költség, úgyhogy sok sikert hozzá.

2011. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Én is babaruhákra és minőségi felnőtt ruhákra gondoltam.Elárulnátok,hogy az ország mely részéből írtatok? :-)Én Szeged környékén lakom.
2011. jan. 22. 12:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért. Mi ennek a neve? Nem tudjátok? Ez a mozgó árusítás? Mert nem bolti, nem is piaci, de mi? Mi is gondolkodunk ilyenben, nem turi, más, és kultúrokba, üzlethelyiségekbe mennénk szintén heti-2heti 1x. Kb. mennyi lehet 1 napra a bérleti díj?
2011. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Kedves kérdező! Te piacra mennél vele, vagy zárt helyiségbe? Pénztárgép vagy nyugtatömb kell?
2011. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Borsodból.

Nem tudom, mi ennek az árusításfajtának a neve.

Itt is szokta olyanok jönni, akik nem használtruhákat hanem háztartási cikkek, hasonlók.

Pénztárgépet nem láttam náluk, csak nyugta- és számlatömböt.

2011. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindenképp zárt helységbe mennék.Piacon lehet konkurencia,meg sokan csak nézelődnek ott.De ha mondjuk jó a marketinged és előre meghirdeted magad pl.a műv.házba,akkor csak az fog odamenni akit valóban érdekel a ruha.Voltam pár ilyen helyen és se pénztárgép,se számlatömb,semmi nem volt...

Feketén,1-2 óra időtartamban csinálják.Gondolom így is sok haszon van rajta.Én teljesen hivatalosan szeretném.Majd megírom mennyi sikerrel. :-)

2011. jan. 22. 17:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül. Nem tudod, kb. mennyi lehet egy napra a bérleti díja ezeknek a helyiségeknek?
2011. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!