Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen szakmának van most jövője?

Milyen szakmának van most jövője?

Figyelt kérdés
Mivel érhetem el, hogy nyugodt és kiegyensúlyozott életem legyen? Pénzügyileg is jól álljak. Minek kellet volna tanulnom? Mert a mostani munkahelyemen a stressz már kikészít.
2010. dec. 27. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
mérnök
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Mérnök.
2010. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

A koporsó gyártásban van a jövő, more!



Innen üzenem, a babakocsiban a múlt..!

2010. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt így nehéz neked megmondani..

milyen végzettséged van most? Mit dolgozol?

Miben vagy jó?

Hiába mondjuk h legyél mérnök, ha pl magyartanár vagy most...

2010. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szakács.
2010. dec. 27. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Nah pedcig szakácsként vannak azért munkalehetőségek

Külföldön és itthon is.

Igaz h sok a meló, de elég jó szakács-keresetek vannak..:S

2010. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*pedig
2010. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is a szakács szakma nagyon jó lehet, ha valahogy ki tudod találni, hogy valami olyasmit nyújts, amire az igény még csak most kezd növekedni. Ha például a reformételek és a bio alapanyagok terén mondjuk szétnéznél és a saját ételkreációidat, receptjeidet, amiket te alkottál meg és ezért teljesen szeretni tudsz-publikálnád mondjuk Interneten, vagy könyvben, könnyen lehet hogy akár híres is lehetnél vele. Szerintem bármilyen szakmával azé a jövő, aki olyasmit nyújt -pozitív értelemben- amit más nem tud vagy nem ismer. A biokaja egyre fontosabbá válik itthon is, az emberek egyre többen jönnek rá hogy miket adnak el nekik a boltok polcain étel címén. Ezért például ha társulnál magyar őstermelőkkel, akik biogazdálkodást folytatnak, a szakmádban nagyon nagy sikereket érnél el. Enni azt mindig kell és nem mindegy, hogy mit. Remélem, hasznos ötletet adtam.
2011. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kalóz!
2011. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!