Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 13 éves vagyok. Honnan szerezh...

13 éves vagyok. Honnan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*és ne...
2010. dec. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

19/L

re: csak ne teszveszezzen vaterázzon, előtte szóló is én voltam


Megjegyzem, hogy én 16 éves korom óta vagyok fenn, persze nem csináltam semmit, mert hogy ugyebár 18 alatti voltam.


Viszont most mint eladó, rengeteg 18 alatti delikvenssel találkozom. Persze vannak akikre tényleg azt mondom, hogy Uramatyám ez hogyan talált ide... olyan regisztrált névvel: kurv@@anyad... először azt hittem viccel velem.


Nah de ha szülő segít akkor nem gáz. És ne ütögessen le minden terméket, mert abból baj lesz.


Jah és felnőttek között is vannak olyan vevők, hogy ha nem lennék eladó, és birkatürelmű, már hozzávágtam volna a Szász festményt is.


De hát az emberekhez türelem kell... főleg majd a későbbi szakmámban...

2010. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14 éves kortól lehet mindkét oldalra regisztrálni ;) el kéne olvasni a felhasználási feltételeket
2010. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előzőnek, awww... én anno úgy emlékeztem 18 vagy 16... vagy nem tudom...


De már mindegy, üzlet megy, túlságosan is, úgyhogy vállalkozásba megyünk át.

2010. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csak a nem lesz teljes jogú felhasználó, és mint ilyen, nem tud aukciót indítani. Teljes jogú felhasználóvá pedig úgy lehet válni, hogy 100 Ft utalásával banxámlaszámhoz köti a regisztrációját!
2010. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!