Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 13 éves vagyok. Honnan szerezh...

13 éves vagyok. Honnan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
bankból
2010. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Szüleidtől...,.
2010. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de most komolyan valamit árulhatnék ?

vagy bármi csak sürgősen kéne pénz:S

2010. dec. 10. 18:19
 4/15 anonim ***** válasza:
mire és mennyi kell...de max a rokonyoktól ajándékba...
2010. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom fűre-fára kellene? Hitelbe is lehet, na meg ha lány vagy hatolva !
2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Add el valamelyik feleslegessé vált cuccodat a Vaterán vagy Tezsvesz-en.

Hazudj a korod miatt!

Szerintem 13évesen még nem regisztrálhatsz!


Komolyan mondom ennyi h@lye embert egy rakáson...egy értelmes választ nem tudnak neked írni...szánalmas.

2010. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fura h 13 évesen ilyen gondjaid vannak. Persze ha tarthatatlan az otthoni helyzet, akkor érthető, ha meg akarsz pattanni. Normál módon sehogy, ha mást nem adj el bolhapiacon használt dolgokat és lottózz, másra nincs lehetőséged így kiskorú iskolakötelesen.
2010. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

értem.. nemis akartam máshol 13-at mondani de ha itt 20at írok akkor az a válasz hogy dolgozzak..

egy gépre gyűjtök mivel informatikai szakon tanulok tovább és imádok játszani meg minden.egy ünnepkor legfeljebb 10 e gyűlik össze.. 65 ezer a gép még csak 5 ezer van de mindennap gondolok a gépre:S

2010. dec. 11. 15:44
 9/15 anonim ***** válasza:

Megunt cuccok, még normális de kinőtt ruhák eladása teszveszen, vaterán.


Szomszédoknak, rokonoknak, ismerősöknek stb.

- informatikával kapcsolatosan segítenél

- hólapátolás

- kutyasétáltatás

- takarítás

- láttam olyan külföldi oldalt ahol el lehetett adni pl. WOW vagy RuneScape-s karaktereket

- üvegvisszaváltás?

- valakinek rendbe teszed a kertjét



13 évesen még valóban nehéz pénzt keresni, mert ugyebár nem legális stb. De dühös voltam 14-15 évesen én is anno.


Én most 19 évesen vagyok úgy, hogy megtehetem amit akartam, de már ugyanezeket 16 éves fejjel is meg tudtam volna csinálni...:S

Viszont akkoriban maradt még a szórólap, legalább még jobban megmaradt, hogy tanuljak mert 50 évesen is szórólapozhatok, kevesebbért, úgy mint egy idős nő velem együtt...

2010. dec. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13 évesen ne teszveszezzen ls be varerázzon
2010. dec. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!