Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet érdemes nyitni...

Milyen üzletet érdemes nyitni manapság? Jó ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az emberek enni,inni,mindig fognak..
2010. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Plüssállatbolt...?:)
2010. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Esküvői-ruha bolt!

Erre nagy valószínűséggel azért szükség szokott lenni, bár ha férfi vagy/nem érdekel/macerás, akkor csak egy ötlet volt...

2010. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Koncentrációs tábort !
2010. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 rondakutya válasza:
Ha nem putri környék és nincs a közelben másik akkor informatikai üzletet. Esetleg űrkikötőt :) Az űrtúrizmus most feljövőben van :)
2010. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Gondolkodj el, hogy mi az ami nagyon idegesít, hogy nem tudtál venni/ vagy nincs a városotokban? Pl. mondtad-e már hogy nem igaz hogy mifelénk nincs egy rendes szolárium/ írószeres/ italbolt/ könyvesbolt/ játékbolt stb. stb. Amúgy nem Püspökladány véletlenül és a Stopnál? :)


@A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-09 08:53


Apám is milyen dühös volt hogy az orvosira mentem és nem valami közgáz izére. Ehhez képest most többet keresek mint ő. Há-Há. Nem tanultam, a véremben van. Viszont az orvosi az nem egy velem született dolog. Legalább már tuti, hogy rezidensként nem halok éhen...

2010. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az ország keleti része eleve halott. Jász-Nagykun-Szolnok Megyében élek, borzasztó a helyzet. 25 éves vagyok, és az ismerőseim és barátaim fele tartós munkanélküli, nem mintha buták lennének, vagy ne akarnának dolgozni. Diplomásként én is egy Lidl áruházban gürizek, rongyos 75 000-ért. A rezsire éppen csak elég.
2010. dec. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tudom, egy másik topikban Neked válaszoltam-e, néhány ötlet, gondolat...


Óvatosan fogalmazok, mert nem akarlak megbántani, de ha nincs meg az alapötleted ahhoz, hogy milyen vállalkozást szeretnél indítani, és nincs egy konkrét üzleti terv, számokkal és némi háttér infóval, közvélemény kutatással a kisvárosban, akkor nem sok kilátás van arra, hogy sikeres legyen az üzlet...


Ha mindössze egy üzlethelyiség tulajdon- vagy bérleti jogával rendelkezel, kellő tapasztalat és ismeret nélkül, én nem vágnék bele.


Hogy említsek néhány konkrét példát:


- használt ruha boltot nyitnék, HA nincs a környéken ilyen ÉS tudsz folyamatosan, olcsón beszerzési forrást...

- élelmiszer boltot nyitnék, HA nincs ilyen a környéken

- kocsmát nyitnék, HA szívesen elbeszélgetsz az ittasabb emberekkel is :)

- háztartási boltot/gazdaboltot nyitnék, ha nincs ilyen a városodban

- számítógép és használt műszaki boltot és szervizt nyitnék, ha van rá igény a városban, és van szakértelmed, vagy fel tudsz venni ilyen embert...


Érdeklődj, beszélgess, kutass piacot, az ott élők biztosan jobban tudják, mi hiányzik Nekik :)


Szabad tudni egyébként, melyik városról van szó?

2011. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!