Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet érdemes nyitni...

Milyen üzletet érdemes nyitni manapság? Jó ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Alaszkában strandpapucsbolt!!!!!!!!! xd


Viccet félretéve...passzolok.


Attól függ, hogy hol, merre fele. Mire van kereslet. Persze nem elhanyagolandó tényező, hogy mire van tőkéje ez embernek.


Hiába van ezer pár papucsom, és üzletem is Alaszkában, ha az a kutyának sem kell.

2010. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az ország keleti része 12 ezres lakosú város, főút menti kialakítható üzlethelyiséggel ( eddig nem volt ott üzlet). A város szélén van/ lenne az üzlet/bolt/ vállalkozás. Így ötlet?
2010. dec. 8. 22:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Kizárólag ott, ahol NAGY GYALOGOS FORGALOM VAN !!!!!!!!!!!

Máshol csőőőőőőőőőd!!

2010. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem iróhoz ,de még annyit hogy ha méretesebb vagy sulyosabb a cucc amit árulsz akkor legyen megállásra alkalmas hely a közelben.

Egyébként bármibe érdemes belevágni amihez értesz és szivesen csinálod.Azonban ha nincs legalább egy évre megélhetésed, amig fölfut az üzlet,akkor szinte boritékolva a bukta!!

Egy közvéleménykutatás a környéken nem árt és visszatérül.Az ott lakók többnyire tudják mire lenne kereslet!

2010. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Először tanulj meg vállalkozni!!!


Addig bele se kezdj semmibe, mert évekig szenvedni fogsz, vagy tönkre mész!

Ha megtanultál vállalkozni, már nem fogod megkérdezni ezt...

2010. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok.

12ezer főből már meg lehet élni. Esetleg ott is laksz? Akkor biztosan tudod, hogy mi az amiből hiány van. Vagy mihez értesz? Meg az se mindegy, hogy ez egy elöregedő város vagy tele van fiatalokkal.

De tény, ami tény... nem is tudom ki írta, ha nincs annyi pénzed, hogy megélj akkor is, ha az első év totál csődös, akkor nagyon meggondolandó a dolog.

2010. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a megélhetéssel nem lenne gond, sőt tapasztalat is van, más városban vannak már kereskedéseink, de ez egy elég szegény(es) város és sajnos most nincs ötletünk.....
2010. dec. 9. 13:02
 8/18 anonim válasza:
Szerintem elobb valaszd ki a helyet ahol nyitni szeretned, aztan nezd meg hogy mi van a kornyeken. Sokan laknak arra vagy esetleg szorakozos helyek vannak e. Vagy egyetem mellett ahol kozjegyzoi irodak vagy ilyesmi van nyithatnal egy xeroxos-t.Mindenfelekeppen olvas el ilyen reklamokrol szolo cucokat es nyomj egy csomo penzt a reklamozasaba. Es legyen olcsobb mint masoknak.Tobbet masoltat es olcsobb.Erre felneznenek.Barmit is nyitol nagyon fontos hogy egy csomot reklamozd.
2010. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Csak most olvastam el hogy hol is lenne ez. Ilyen eldugott kornyeken mindig en gros uzleteket erdemes nyitni.Ahol olcson kaphatnak cucokat vagy csak elelmiszereket. Igy meg a varos masik vegebol is elmenenek.persze fontos hogy nagyon sokat reklamozd.
2010. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
8%
Fitness-wellnes-szépségipar-egészség ...csak ezekben van a 21-dik században fejlődés erre mindig költenek az emberek. Ne saját tőkédet tedd bele, csináld MLM szisztéma szerint, mert akkor a cég finanszirozza meg helyetted a termékek beszerzését, raktározását, logisztikát, nem kell alkalmazott, nem kell üzlethelyiség, nem leszel rabja saját vállalkozásodnak - jót teszel, és tisztességesen megfizetnek érte! Ezt a döntést hoztam 12 évvel ezelőtt, mert hasonló dilemmában voltam, mint te, azóta ezt csinálom, ebből élek, fantasztikus személyiségfejlődésen mentem át, szabad ember vagyok, de nem lettem agymosott, bigott, csak emberek fogyaztási szokásait egy bizonyos cég termékeivel hoztam össze. Ennyi! Ja, és mindegy, hogy hol vagy, mert a világ 145 országában lehetőséged van ezt csinálni. Nekem is jön jutalék Ausztráliából és Kanadából úgy, hogy életemben nem jártam ott.... és ami a legszebb, a jövedelmem jelentős része már passziv, tehát nem kell napi szinten görcsölni, mert a fogysztónak akkor is kell a termék, ha nem járod a nyakát,ugyanis ami jó,müködik, de fogyasztási cikk,tehát elfogy, azt újrarendelik.Jó döntést. :))
2010. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!