Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan tudnék tőkét szerezni?

Honnan tudnék tőkét szerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy saját vállalkozást indítani, de sajnos nincs hozzá tőkém. A kérdésem lényege az lenne, hogy létezik-e valamilyen támogatás Önkormányzattól, vagy államtól, amit meg tudnék igényelni. Egyéni vállalkozó lennék, ezért a munkahelyteremtő támogatás nem jár, de sajnos semmit nem találtam ezzel kapcsolatban.

Segítenétek, hogy hol keresgéljek tovább?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 6. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom sajnos pályázat sincs, ami új vállalkozás indításában segítene. De állítólag a munkaügynél van olyan hogyha 3 hónapnál régebb óta be vagy jelentve akkor fél évig ők támogatnak valamivel, de az is kevés, azthiszem csak a járulékokat fizetik egy fél évig.
2010. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

A munkaügyire én is gondoltam, de ha adnának is valamit, akkor sem vehetném fel, mert van munkám. Sajnos kénytelen vagyok kocsmában dolgozni, mert nem találok mást, pedig iskolám is van, elég jó szakmával. Ez van egyelőre, de nagyon szeretnék változtatni a családom érdekében. Ha valakinek van ötlete, szívesen veszem!

2010. dec. 6. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sehogy. Ha tőkéd nincs vállalkozás sincs.
2010. dec. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :)
2010. dec. 7. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Miféle vállalkozást akarsz indítani?
2010. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Menyasszonyi és alkalmi ruhakölcsönzőt szeretnék nyitni, de nem teljesen a szokásos módon. Már megtaláltam a nagykereskedőt, kitaláltam az egész üzletet, rengeteg ötletem van. Csak hát az a fránya pénz... A családtól a havi bevételt nem fogom elvenni, de egyébként fogalmam sincs, hogy honnan lehetne még tőkét szereznem.

Egyébként úgy látom másoknak sincs. :(

2010. dec. 11. 13:26
 7/10 anonim válasza:
erre van egy 4 betűs hely (BANK) aminél nem biztos hogy válság alatt kapsz HITELT és ez megfelel mint tőke!
2010. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd.... minden vállalkozás alapvető pillére a tőke. Ha csak úgy a semmiből lehetne teremteni tőkét akkor mindenki audival graszálna Magyarországon..... Szóval ilyen állami támogatást és hasonló teréz anya szintű :D dolgot ne várj mert nem létezik. Tehát elhiheted nem csak neked kéne tőke. Hanem úgy 1 kis millió másik embernek is...
2010. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezt nézd át

2010. dec. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 20:28-as!

Abban a bizonyos 4 betűs helyben sajnos nem bízom, épp elég az a trutyi, amibe miattuk kerültünk. Tudod arra gondoltam, talán más is van ilyen helyzetben, mint én, és esetleg tudnak tanácsot adni azok, akik ezen már keresztül mentek.

Egyébként nem kioktatást kértem, hanem segítséget, amit az utolsó hozzászólótól meg is kaptam. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

2010. dec. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!