Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen termék forgalmazásával...

Milyen termék forgalmazásával lehetne kihúzni a telet?

Figyelt kérdés
Egy kerékpáros boltunk van amiben forgalmazunk még ajtózárakat villanysszerelési cikkeket, csavarárukat és egyéb iparcikk jellegű termékeket is.Egy hónapja a kutya sem nyitja ránk az ajtót. Nagy nehezen sikerült fabrikettet szereznünk eladásra azóta legalább azt viszik de ez nem lesz elég arra sem, hogy kifizessük a járulékokat. Van esetleg valaki hasonló cipőben? Esetleg ilyenkor betegállományba kéne menni? Sajnos tapasztalatlanok vagyunk, idén tavasszal kezdtük a boltot.
2010. nov. 25. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, van más is, aki hasonló cipőben jár...

Mi szezonális termékekkel foglalkozunk, 2 félével is.

Ilyenkor minden időnket az osztás, szorzás teszi ki:))

Ez akár vicc is lehetne, de sajnos nem az. Télre a legminimálisabb kiadásokra marad, és nagyon spórolunk.

Várjuk a tavaszt, de az idén az is sokat késett.

Ha "csak" egyéni vállalkozó vagy, akkor úgy tudom, lehet szüneteltetni a tevékenységet. Cégnél már nem. Nagyon rossz a helyzet. Próbálkozni lehet, de mindenhez pénz kell, és nem tudni, hogy lesz-e, aki megveszi.

2010. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok jártas ilyenekben,nincs boltom.Viszont szerintem megérné valami akció.Tudom h a amugy sem menö botnál nagyon nehéz,de ha nincs pénz akkor még a kevés is több.Karácson felé biztos h felkeltené a figylemét pár embernek,ha valami nagyon jo ajánlatot adtok.Az emberek szeretik az akciot.Probáljatok ugy leakciózni pár dolgot h azért vesziteni ne veszitsetek rajta de azért legyen egy kis haszon is.Egy próbát megér!Sok sikert.
2010. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyéni vállalkozás. Akcióznék én de kinek? Úgy mennek el a kicsi boltunk előtt mintha ott sem lenne. Megszórólapoznám az akciót is de már egy fillérünk sincs. Az utolsó havi befizetések után üres a kasszánk. Ezért gondolok a betegállományra. Olyankor ha minden igaz nem kell a járuléokat fizetni és a táppénz jár ha egy hónapig minimum kiír az orvos.
2010. nov. 25. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

(Akció nagy betükkel kiirva a boltra,hátha arra felfigyelnek vagy ha van iwiwed akkor oda kiirni az üzenöfalra és megkérni ismiket h tegyék ki,szerintem amugy gyereknek szoktak karira kecajt venni).Sajnálom amúgy a helyzetet.Sajnos télen sokkal nehezebbek az ilyen helyeknek.Akár egy horgászbolt is, azért valljuk be nyáron mennek horgászni és bicajozni is inkább.Utána kell járni és ha van rá lehetőség akkor tényleg nincs mit tenni és ideiglenesen bezárni.Lehet lesz majd valaki aki majd hasonlo cipőben van vagy tud okosat mondani.

Remélem megoldodik a dolog.Azért fel a fejjel addig is.

2010. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Idéntől már lehetőség van az egyéni vállalkozás szüneteltetésére. Munkanélküli ellátást nem kapsz erre az időre, de legalább a járulékokat nem kell fizetned.

Ha van alkalmazott, közös megegyezéssel meg kell szüntetni a munkaviszonyát, ha egyébként jogosult rá, megkapja az álláskeresési járadékot/segélyt, neked nem kell fizetned a bérét és a járulékot.

Mi nagyjából hasonló helyzetben vagyunk: első éves társas vállalkozás, ráadásul bérelnünk kell az üzlethelységet, a forgalom meg elég változó (most éppen pang).

2010. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Most még gyorsan ki lehetne tenni karácsonyi olcsóbb ajándéktárgyakat, égősorokat stb...

Ezeken min. 100% a haszonkulcs.

Ja és mindenképpen az üzlet elé pl. egy kis asztalra!!

(A vegyes-iparcikk engedélyetekbe beleférnek ezek.)

2010. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
.
2010. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__13..


"Rád gondoltam,irj neki ha tudsz valami jót és árulsz ilyet,hátha töled venné meg ha ajánlasz jót."

2010. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha érdekelne pár építő jellegű tanács, vedd fel velem e-mailben a kapcsolatot. Lehet tudok ajánlani pár dolgot ami érdekes lehet a számodra.

Egyébként télen nehéz, szervizelésből lehet pénzt keresni, valamint jó marketinggel és téli akciókkal értékesíteni, vagy síelési termékeket is beiktatni, pl. snowboard stb.

Gondolom pár beszállítod azt is betud szerezni

2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!