Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet-e egy vállalkozás...

Lehet-e egy vállalkozás székhelye mobil?

Figyelt kérdés

Az eddigi székhelyemen a bérleti szerződés lejárt és nem maradhatok ott tovább. A szolgáltatásom házhoz járva is végezhető. Az otthonom csak levelezési cím lenne.

Ez megoldható?


2010. nov. 18. 10:04
 1/5 anonim válasza:

Szerintem állandó székhely nélkül nem működhet cég. Kell cím, amin minden hivatal elérhet. Ha jól tudom, postacím sem lehet ilyen. Tehát kell egy utca-házszám jellegű dolog. Ami - ha változik - cégbírósági ügyintézést is megkíván.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy székhelyszolgáltatás, mely keretén belül egy cég biztosít székhelyet havidíjért cserébe, bár szerintem egyszerűbb ha a lakásodat jelented be székhelyként.
2010. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerü a székhelyszolgálat? tól-ig/hó

Az ingatlanom osztatlan közös, kéne a többi tulajdonos beleegyezése, ezt szeretném elkerülni.

2010. nov. 18. 11:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem Székhelyszolgálat.net

Havi 5-10 ezer Ft.

Ha ezt is meg akarom spórolni, akkor bejelentkezek rokonhoz v ismerőshöz v megszűntetem a vállalkozást

2010. nov. 18. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet mobil, azért kell székhely, hogy tudják, hol tartod a számlákat, egyebeket, ha esetleg ellenőrizni akarnak, és hogy tiszta legyen, hová fizeted az iparűzési adót.
2010. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!