Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miből lehet ma pénzt csinálni?

Miből lehet ma pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék felvenni hitelt, kb. 1 M forintra gondoltam így első körben. Rendelkezésemre áll egy belvárosi üzlet. De nem tudom, mibe fogjak bele. Szeretném, ha valamennyi maradna a pénzből. Miből lehet ma pénzt csinálni?
2010. nov. 17. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hitelt SOHA...könnyen adósságspirál lehet a vége.
2010. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva leginkább pénzből lehet pénzt csinálni, azt meg nem mondom neked, hogy 1 milka mire elég manapság, ami hasznot is hoz. LEginkább az új, egyedi ötleteknek van sikere, mert ugye kinek kell egy százdaik ruhabolt.

Mondjuk egy jó fekvésű helyen egy igényes, hangulatos beülős hely az nyerő lehet, más kérdés, hogy 1 milkából aligha lehet kihozni.

2010. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem pont van kb 1 milkam (kicsit tobb) :D de nincs uzlethelyisegem...en is szivesen befektetnem, de nemtom mire eleg... talan 1 kavezot felszerelni vagy ilyesmi... :D


na ha adtam talan 1 otletet, keress vkit aki esetleg tarsul veled... s igy a kockazat is megoszlik:D

2010. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nincs valami tuti ötleted, addig ne vállalj ekkora kockázatot. Ez csak akkor reális, ha piacelemzést végeztél egy már meglévő ötletedre és úgy néz ki, hogy piacképes.
2010. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz pénzt felvenni, ha még azt sem tudod, mire költenéd? Valamilyen divat ma Magyarországon hitelt felvenni?
2010. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
szerintem egy jó kis kocsma vagy kajálda biztos menne,habár attól függ mi van a környéken?!
2010. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de ez tényleg így van. Veszik fel az emberek nyakra-főre a hiteleket,aztán mikor beüt az adósságspirál,szívják a fogukat..
2010. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt írta hogy szeretne felvenni, de nem tudja milyen üzletet nyisson..ergo lehet nem veszi fel addig míg nincs meg az ötlet...
2010. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ma én is ezen gondolkoztam, hogy miből lehetne otthon pénzt csinálni. ...

Gondolkoztam már én is kisebb kereskedelmi, vagy vendéglátó egységben, de otthon már nagyon sok van és nem túl jövedelmező, csak nagyobb településen vagy szuper helyen, stb. Ha ajánlhatok valamit, mindenképp olyanba kezdj bele ami kapcsolatos külfölddel. Én pl egy kereskedelmi és szolgáltató kft-t akarok alapítani otthon és még egy más országban is, a kft-hez nyilván több pénz kell, de ez csak egy példa.

2010. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Javaslom a fordított sorrendet. Előbb találd ki, mit szeretnél csinálni, és után a gondolkodj a finanszírozásáról, de még akkor sem biztos, hogy a hitel a megoldás.

gondolom, a jövedelemcsinálás a fontos neked, nem az 1 milliós hitel.

2010. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!