Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mezőgazdasággal van egy...

Mezőgazdasággal van egy kérdésem!?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz hogy egy "maszek" "TSZ"-t csináljak??

Környéken van pár ilyen van nekik 2-3 elég jó traktor 1 kombájn és talajművelő cuccaik is! És ahogy látom a házaikat elég jól meg is élnek belőle ! És ahogy hallottam az állam szinte majdnem "megveszi" nekik a gépeket!


Mi kell ahhoz hogy én illetve mi ( mint családi vállalkozás) csináljunk egy ilyet ?


Köszi a válaszokat!


2010. nov. 5. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy piszok nagyot lehet bukni a mezőgazdaságban. Ha rossz idő van, mint idén, szar a termés, akkor még a vetőmag, meg a vegyszer árát sem lehet kitermelni, és akkor még hol a haszon. Jól gondold át. Ha rosszul csinálod, mindent elveszíthetsz!
2010. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
NAGYAPÁM EZZEL FOGLALKOZIK! VAN 3 KOMBÁJN ALIG PÁR ÉVESEK!TRAKTOROK,TALAJMUNKÁLÓK ÉS EGY SZÁRÍTÓ ÜZEM,700HEKTÁR FÖLD SZEZONBAN 30 ALKALMAZOTTAL!AZ A JÓ BENNE HOGY AHOL MI LAKUNK MÉG EGY TSZ VAN AKI FOGLALKOZIK EZZEL ÉS ITT SZINTE MINDENKINEK VAN FÖLDJE,AMIT MŰVELTET!HA NEKED VAN EGY TARIFÁD PL 17.000FT VÁGOD BÉRBE HEKTÁRJÁT AZ AKKOR IS ANNYI HA PL JÓ VAGY ROSSZ A TERMÉS!EZ AZ ÉV NAGYON JÓ! HA MAGADNAK AKARSZ MŰVELNI AHHOZ NAGYON SOK FÖLDEDNEK KELL LENNI,MÉG VÁLLALNI TUDSZ BÉRMUNKÁT AHOL MÉG TÖBB SZÁZ HEKTÁRT KELL MŰVELNED!EZ EGY KICSIT TÉVES HOGY AZ ÁLLAM MEGVESZI! HA PÁLYÁZOL EGY GÉPRE VAGY TÁMOGATÁST KÉRSZ EGY BIZONYOS ÖN ERŐ KELL! MONDJUK EGY 35 MILLIÓS KOMBÁJNÁL 20%-25%SZÁZALÉK ELÉG HÚZÓS!DE AKKOR MÉG NINCS TRAKTOROD ÉS TALAJMUNKÁLÓID,PÓTKOCSIK AMIK NAGYON SOK MILLIÓK MÉG!ÉS EGY PÁR NYERESÉGES ÉVNEK ELKEL TELNI HOGY SZÓBA ÁLLJANAK VELED! BÁRKI CSINÁLHAT ILYEN SZOLGÁLTATÓ KFT-T CSAK LEGYEN NAGYON SOK KEZDŐ TŐKÉJE,EZ NÉLKÜL NEM MEGY A DOLOG!
2010. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!