Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes lenne komolyabban...

Érdemes lenne komolyabban foglalkoznom a horgolással?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok és 1,5 éve kezdtem horgolni. Suli mellett csinálom, de elgondolkodtam rajta, hogy vállalkozást indítsak. Lenne rá kereslet? Ők a legutóbbi plüsseim:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Előre is köszönöm a válaszokat!🥰


tegnap 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Én meg fűszállal tudok muzsikálni.
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 IgaziÚriember ***** válasza:
60%

"Lenne rá kereslet?"


Akkora nem, hogy ne dögölj éhen hó végére, ha csak ebből akarsz megélni.

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Nézd meg hány ilyen van Marketplace-en. Aztán kérdezd meg magadtól te milyen pluszt tudsz adni, hogy inkább téged válasszanak?
tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

+: ezek cukik és a kivitelezésük is szép, ügyes vagy.

-: amilyen drágák újabban a fonalak, nagyon sokat kéne elkérned a figurákért ahhoz, hogy értékelhető mennyiségű bevételed legyen belőle. Annyit meg nem feltétlenül szánnak rá az emberek.

Azt javaslom, hogy mérd fel az igényeket valami jótékonysági vásáron vagy hasonlón, hogy lásd, egyáltalán van-e benne lehetőség. De kikapcsolódásképpen addig is csinálhatod, mert látszik rajtuk, hogy örömmel és szeretettel készültek :)

tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha felnézel horgolós közösségekbe, láthatod hogy rengetegen csinálják, egyszerűen olyan hatalmas a túlkínálat, hogy nem lehet benne versenyezni. Ha csak nem tudod annyira bemarketingelni a saját "márkádat", és meggyőzni az embereket, hogy a te műveidet vegyék meg 1000 másik emberé helyett aki csinálja.
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
A piac mindenható. Ha van rá kereslet és el tudod adni, akkor érdemes, ha nincs, akkor is érdemes, de akkor marad hobbi.
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Az már most látszik, hogy érdemes vele foglalkoznod, mert szenzációs figurákat csinálsz!

Viszont az, hogy ilyen népszerű, copyright (szerzői jogvédelem alatt álló) figurákat csinálsz és árulsz, ez jogi aggályokat vet fel, hivatalosan nem árulhatod ezeket az eredetire megszólalásig hasonlító figurákat.

tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szakmát tanulok, nem ebből szeretnék megélni. Tudom, hogy mennyien csinálják és nem feltétlenül a pénz miatt csinálnám, hanem, mert nagyon szeretem boldoggá tenni az embereket és már egy plüss eladása is boldoggá tesz. Vinteden hiredettem őket, csak letiltották a fiókomat, mivel ,,haszonszerzés céljából’’ árulom a cuccokat.
tegnap 19:21
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

@19:17


Az anyagi része sem mindegy, amit az egyik előző válaszoló már írt, hogy ha anyagárral, meg vállalkozói költségekkel számolsz, akkor esetleg olyan árakat kell elkérnie a figurákért, hogy egyáltalán valami minimális haszonba kijöjjön, amennyiért nem talál vevőt.

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7.

Igen, tudom. Ezek közül az Aranyhajat magamnak csináltam, mert az a kedvenc mesém (😅), a Teletabit pedig az unokahugomnak horgoltam.

tegnap 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!