Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó szeretnék...

Egyéni vállalkozó szeretnék lenni, milyen szakember tud segíteni...?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozást indítanék, viszont teljesen hülye vagyok az ügyintézésekhez, az üzleti és jogi dolgokhoz, így azt sem tudom, merre kellene induljak, vagy hogy hogyan működik ez az egész.

Van olyan szakember, akihez lehet fordulni ezzel, és felvilágosít, akár lépésről lépésre, hogy hogyan kell nekifutni, mikre számíthatok, mi éri meg és mi nem, mire vagyok jogosult mire nem, stb.? Valaki azt mondta nekem, hogy könyvelőt kell keressek ezzel, de mikor ránézek, hogy könyvelők mivel foglalkoznak, elbizonytalanodok, hogy valóban ők-e a megfelelők erre.


szept. 5. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, könyvelőt keress!!
szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelő. Úgyis szükséged lesz rá a bevallásokhoz, de elindítani is segít.


Itt tudsz könyvelőt keresni magadnak:

[link]

szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénzt vigyél! Bár, van ahol az első tanácsadás ingyenes.
szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon megalapozatlan ez a terved.

Ergo jönnek a kérdések:

Milyen vállalkozás? Milyen termékek vagy/és szolgáltatás?

Piackutatás, konkurencia felmérése. Milyen TEÁOR szám alatt futna? Van-e ehhez papírod?


Kik a célközönség? Mennyi tőkéd van? Vagy felépíthető-e fokozatosan, mint pl egy kézműves vállalkozás?


Üzleti tervet láttál-e?

Meg tudod-e írni céltudatosan?


Véletlen se hasra csapva csináld, különben mész a levesbe, mint a többi, akik ezekre a kérdésekre se tudtak válaszolni.


Jómagam is 2 évet előkészületekkel töltöttem, pl prototípus stb.


Ha nem akarsz adósságba esni, mint mások, nagyon ajánlom, hogy nézz ezeknek utána.


Könyvelő ugyan kell, de ő nem marketinges, se nem üzletvezető. Az ő területe is fontos, de nem mindenttudó.


Sőt, nehéz jó könyvelőt találni.

Az is egy folyamat frissülő terület, ami folyamatos képzést, információt igénylő munka.

szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél egyéni vállalkozó lenni?
szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!