Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok Etsy-re mintákat...

Hogyan tudok Etsy-re mintákat feltölteni, hogy egy kis pénzt keressek?

Figyelt kérdés
Horgolás mintákat szeretnék majd eladni ott (angol nyelven) ,hogy egy kis pénzt keressek de nem tudom, hogy hogyan lehetséges. Mit kell hozzá tenni meg ilyenek. Valaki aki jártas ebben az segítene?

#horgolás #Etsy #horgoltminta
júl. 21. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Melyik része nem megy a történetnek? Az etsy.com-ra gondolom el tudsz navigálni, ott regisztrálni. A jobb felső sarokban van egy olyan hogy "shop manager", ott kell ezeket.
júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen ez meg van, de az, hogy hogyan juttatom el a mintát a vevőnek, az bizonytalan. Emailben? Vagy az Etsy-n keresztül? Illetve, hogy ezután kell e adózni?
júl. 21. 14:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve azt is szeretném megtudni, hogy az eladás ingyenes e?
júl. 21. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, én is köszi, mindjárt könnyebb lesz válaszolni:)


Részemről nem vagyok jártas a horgolás mintákban, abban segíts még hogy mi kell ahhoz, hogy nekem (mint vevő) ez használható legyen?


Csak hogy értsd: felmegyek az Etsy-re, horgolás mintát keresek. Megtalálom a tiédet, látom a képet. Ha a kép elég ahhoz, hogy reprodukálni tudjam, akkor miért venném meg? Ha meg esetleg meg kell kapnom a horgolt valamit, a fizikai terméket, akkor azt meg csak postán tudod elküldeni, emailben nem. Vagy ez egy szöveg, amiről beszélünk, egy leírás? Hogy hogyan kell megcsinálni az adott mintát?


Az eladásnak van díja, egyrészt egy havidíj, amit az Etsy-nek fizetsz (praktikusan egy összeg, hogy az adott terméked hirdetése meddig legyen fent az oldalon), illetve az eladás után is van jutalékuk (pár cent, nem sok). Az adózással egyelőre ne foglalkozz, kezdd el magánszemélyként, és ha esetleg odáig fajulna a dolog hogy van már havi párszáz EUR forgalom, akkor érdemes visszatérni rá.

júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami pénzt ebből kapni fogsz abból max egy csomag rágót fogsz tudni venni szal ne vesződj. Alapból ki fizetne ilyenért mikor tele van a net ingyenessel?
júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, egy pdf formátum lenne, amiben leírom a horgolás menetét.
júl. 24. 15:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Esetleg ötleted van, hogy hogyan tudom magán személyként eladni a mintáimat illetve a kész termékeket? Pl Facebook csoport vagy van erre külön honlap?
júl. 24. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy csomó horgolós minta, de kivédeni nem tudod, hogy ne terjedjen ingyenesen még véletlenül sem.

Ráadásul csak akkor léphetsz fel ellene, ha levédeted, hogy az a te mintád, és nem sérthet más jogi státuszt sem. A Disney például nagyon ugrik a saját figuráira, karaktereire.

Kész termékeket reális áron nagyon nehéz eladni. Nem sokan vannak akik meg tudják/akarják fizetni, van akinek még az anyagköltség is kiveri a biztosítékot.

Én most saját mintát keresztszemezek, mármint egy régen lementett kép alapján készítettem tervezővel egy mintát. Keresem a forrást, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, mert a tervem az, hogy jótékonysági csoportban fix összegért közzéteszem (fotóval mellékelve, hogy milyen a végeredmény, mert épp azt varrom), és aki adományoz bármelyik beteg gyermek javára, az pdf-ben megkapja.

júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, a kész termék eladása nekem is nehezen megy. Viszont ez az adakozás nagyon jó ötlet. Remélem, hogy sikerül neked.
júl. 25. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!