Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a legolcsóbb módja hogy...

Mi a legolcsóbb módja hogy tudjak számlázni cégeknek is?

Figyelt kérdés
Keresem a legolcsóbb módját annak hogy tujdak cégnek számlázni. Sajnos jelenleg csak kevés cégnek kellene dolgozni, ezért a lehető legolcsóbb módot keresem.

júl. 17. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mér, mennyi egy számla
júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nincss legolcsóbb mód. Sehogy nem éri meg. Én katás voltam, most az adóm az ötszörösére emelkedett, persze csak abban az esetben, ha annyit keresek, ami még nyomorogni is kevés.
júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtobben a navos számlázást használják online van fent számlázójuk. Ingyenes.
júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk moslékautokrácia van, ezért feketézni éri meg
júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint én arra gondoltam hogy melyik vállalkozási mód. Most pl KATA-al nem tudok sajnos. Nincs nagy bevételem ezért keresem a legolcsóbb lehetőséget.
júl. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Cégek vannak erre akik X % ért vagy fix összegért "átszámláznak", de szerintem ezen az oldalon nem fogsz találni.

"Jailbait" oldal ez, meg erősen "moderált", propagált...

júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem olyat keresek aki számláz nekem, hanem hogy mi a legolcsóbb módja annak hogy vállalkozó legyek aki képes cégnek is számlázni, mint pl általányadózó ha lenne 8 órás munkaviszonyom.
júl. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!