Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy csináljak webshopot?

Hogy csináljak webshopot?

Figyelt kérdés

Sok amerikai diáknak van webshopja, ahol karkötőket adnak el, meg különbőző általuk keszített ékszereket.

1.Magyarországon van esély rá, hogy így el tudjam adni a termékeimet, pénzt tudjak ezzel keresni?


2. Ha igen, akkor van olyan "hely", ahhol ingyen lehet webshopot csinalni?


Fonal és gyöngy ékszereket egyaránt készítek, egyedni kérésre is, egyedi mintázattal, fűzött, csomózott csavart/tekert stb...


3. Tanács?


4. Instagram oldalt is szeretnek csinálni, ott megjelölni a shopot, videókkal hirdeni magam



júl. 14. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell ide webshop, ott a FB Marketplace, meg a Jófogás, Vatera, többiek...

Ha ott feltérképezed a konkurenciát, mit árul, szerintem a legtöbbje nem is kézzel készíti, hanem a Temuról, Wishről, stb. rendeli és azt árulja.

Amúgy, amit Te itthon előállítasz 500 Ft-ból, azt egy thaiföldi, vietnámi, vagy indonéz nő megcsinálja 50 Ft-ból is. Szerinted melyikőtök tudja olcsóbban adni ugyanazt a karkötőt, Te, vagy ők?

júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%
Miért van minden válasz leértékelve. Én is tök normálisan leírtam, jó hosszan, hogy mit gondolok és mi a tanácsom, erre az is le lett pontozva. 🙄
júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!