Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezt a kéményseprés vállalkozás...

Ezt a kéményseprés vállalkozás telephelyén dolgot mennnyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Már tavaly is, idén is jöttek mindenféle leszakadt suzukikkal kétes, egyenesen rémisztő aurával rendelkező emberek kéményseprés címszóval, merthogy a vállalkozásom ide van bejelentve, ezért nekik hivatalból ki kell jönni megcsinálni (a semmit) majd fizessem ki. Többel összevesztem már, hogy a kutya nem hívta ide őket, tudom kapnak egy listát, de úgy jön ide, hogy neki ezt most azonnal és ha nem bünti stb, holott igazából bármelyik ilyen céget megbízhatom, nem kell ezeket az agresszív kéretlen embereket beengednem.


Ellenben attól, hogy nem csinálták meg, engem senki nem keresett ennek hiánya miatt, így felmerült bennem, hogy egyáltalán melyik az a felügyeleti szerv és hogyan milyen módszerrel ellenőrzi ezt...? Pl fogalmam nincs mikor mettől meddig kell ezt megcsináltatnom... egyetlen cirkóm üzemel, az is csak melegvízre, így is kell ez, vagy miért?


Köszönöm!



jún. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Amig ezt a 20sort beirtad ide, rakereshettel volna a googleben a kemenysepro szora es ratalaltal volna a katasztrofavedelem honlapjara.


Ok csinaljak. Naluk erdeklodj

jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Már tavaly is, idén is jöttek mindenféle leszakadt suzukikkal kétes, egyenesen rémisztő aurával rendelkező emberek kéményseprés címszóval, merthogy a vállalkozásom ide van bejelentve"

Az eszedbe sem jut, hogy a svédek a szakadt Suzukival sima lehúzós brigád voltak!

jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De, eszembe jutott, írtam is. A kérdés inkább arra irányul, hogy lesz e ennek bármikor következménye, ha nem hívok ki senkit, mi ennek a határideje, milyen gyakran kell stb..?
tegnap 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!