Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet 18 éven alul...

Hogyan lehet 18 éven alul elkezdeni a deviza tőzsde kereskedelmet?

Figyelt kérdés
Sorra látom interneten, hogy mindenki 15-16 évesen tőzsdézik, közben meg ezeken az oldalakon azt írják, hogy 18 éven alul nem lehet. Értem gondolom úgy van nekik beállítva a profiljuk, hogy 18 éven felüliek, de itt gyakori kérdéseken shutterstocknál hozódott fel ugyan ez a téma, shutterstockon is csak 18 éven felül lehet képet eladni, és valaki úgy akarta megcsinálni, hogy a szülei fiókjával akart bejelentkezni, de valaki azt írta neki, hogy sok ilyen eset kering fórumokon, hogy kiderült és megbüntették.

máj. 18. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kor alatt csak demószámlán lehet. (Demón akár 6 évesen is lehet.)


Valódi, élő számlához hivatalos dokumentumokkal szükséges igazolni a személyazonosságot.


Azt nem lehet megoldani, hogy "Értem gondolom úgy van nekik beállítva a profiljuk, hogy 18 éven felüliek"


"mindenki 15-16 évesen tőzsdézik"


Vagy demószámlán tőzsdézik, "játékpénzzel", vagy valaki más számláján, ott akár valódi pénzzel...

máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sorra látom interneten, hogy mindenki 15-16 évesen tőzsdézik"


Tudsz linkelni pár példát?

máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl. kovaszfx.hu
máj. 18. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, vagy szülök neve alatt.
máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Exelben
máj. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarlak megbántani, de a te szinteden akkor is nettó szerencsejáték lesz a forex, ha az összegyűjtött pénzedből elversz pár tízezret ilyen álomguruk "képzéseire".


Nem véletlen, hogy 18 év alatt nem tudsz számlát nyitni.

Egyébként a linkelt guruk is csak azt állították, hogy "foglalkoztak" a tőzsdével 16 évesen.

máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Ja amúgy én is pont ezt akartam írni, ez csak ilyen kamusi marketing duma. Az összes ilyen guru bemutatkozásába valami ilyen hantázás megy, hogy


"már bölcsödében elkezdte érdekelni, a devizatőzsde, óvoda pedig a manó csoportban már 50 milliós portfólióval kereskedetem".

máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"kovaszfx.hu"

Nézd, az a mondat, hogy 16 éves kora óta FOGLALKOZIK a tőzsde világával, az nem azt jelenti, hogy 16 éves korában kereskedett. Ez a mondat azt jelenti, hogy azóta érdekli és tanulja. Egy autószerelő, vagy egy közgazdász is előbb megtanulja a szakmát, és csak utána csinálja! Légyszíves te is tanuld meg előbb, mielőtt kereskedni kezdesz.

máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Faterja számláján nyugodtan kereskedhetett, ha az öreg megengedte neki.

A te faterod is nyithat egy számlát, amit feltölt neked pénzzel, hogy gyorsan le tudd nullázni. Pár nullázás után biztosan elege lesz neki is, meg neked is, persze te csak a körülményeket fogod okolni a veszteségekért, nem magadat.

máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!