Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet támogatásért pályázn...

Hol lehet támogatásért pályázni vállalkozás indításához?

Figyelt kérdés

van a fiatal vállalkozók egyesülete, ők 3 millát adtak a múltban 40 év alattiaknak vállalkozás indításához.

ez nem hitel, hanem vissza nem térítendő támogatás volt.

nem tudom, h. most még van-e ez a lehetőség, de időközben 40 múltam, én már nem pályázhatok, csak a tesóm, aki még csak 34 éves.


a lényeg, h. szeretnék családi vállalkozást, de ahhoz el kéne végeznem egy képzést, hogy jogosult legyek ezt a tevékenységet folytatni.


nekem elsősorban a tandíjhoz kéne pénz, nem, nem fogom felvenni a diákhitelt, egy korábbi diplomámra felvettem, és még mindig törlesztem, évek óta.


ha meglenne a végzettségem ehhez, akkor kiválthatnám a kormányablaknál az engedélyt, h. saját vállalkozást indítsak.


legjobb az lenne, ha a tesóm is beszállna ebbe, és társvállalkozók lennénk, ő pályázhatna támogatásra.


nem tudom, milyen egyéb lehetőség van, ha nem akarok eladósodni.


máj. 4. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"nem tudom, milyen egyéb lehetőség van, ha nem akarok eladósodni."

Havonta félreteszed a fizetésed egynegyedét vagy egyharmadát a célzott összeg eléréséig, vagy még utána is tartalék gyanánt és olyan vállalkozást indítasz belőle, amilyet akarsz és nem szorulsz senkinek a jóindulatára.

máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"legjobb az lenne, ha a tesóm is beszállna ebbe, és társvállalkozók lennénk, ő pályázhatna támogatásra."

Testvérednek mi a véleménye a veled való közös vállalkozásról?

máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"ha meglenne a végzettségem ehhez, akkor kiválthatnám a kormányablaknál az engedélyt, h. saját vállalkozást indítsak."

Milyen vállalkozást szeretnél indítani?

máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Hol lehet támogatásért pályázni vállalkozás indításához?"

Sehol. Ugyan miért támogatná bárki, hogy minden bugris vállalkozzon?

máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Hol lehet támogatásért pályázni vállalkozás indításához?"

Miről álmodik a lány? xD

máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felesleges... Ezt a kérdezőt sem érdeklik a válaszok... :(
máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Nem csodálom, hogy nem válaszol, nyilvánvaló, hogy csak kötekszel.
máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!