Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet támogatásért pályázn...

Hol lehet támogatásért pályázni vállalkozás indításához?

Figyelt kérdés

van a fiatal vállalkozók egyesülete, ők 3 millát adtak a múltban 40 év alattiaknak vállalkozás indításához.

ez nem hitel, hanem vissza nem térítendő támogatás volt.

nem tudom, h. most még van-e ez a lehetőség, de időközben 40 múltam, én már nem pályázhatok, csak a tesóm, aki még csak 34 éves.


a lényeg, h. szeretnék családi vállalkozást, de ahhoz el kéne végeznem egy képzést, hogy jogosult legyek ezt a tevékenységet folytatni.


nekem elsősorban a tandíjhoz kéne pénz, nem, nem fogom felvenni a diákhitelt, egy korábbi diplomámra felvettem, és még mindig törlesztem, évek óta.


ha meglenne a végzettségem ehhez, akkor kiválthatnám a kormányablaknál az engedélyt, h. saját vállalkozást indítsak.


legjobb az lenne, ha a tesóm is beszállna ebbe, és társvállalkozók lennénk, ő pályázhatna támogatásra.


nem tudom, milyen egyéb lehetőség van, ha nem akarok eladósodni.


máj. 4. 13:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

a képzés 1 éves, azaz 2 féléves.

a tandíj félévenként 400 ezer ft körül van.

máj. 4. 14:21
 2/17 anonim ***** válasza:

"van a fiatal vállalkozók egyesülete"

Akkor fordulj hozzájuk!

"van a fiatal vállalkozók egyesülete"

Amúgy nincs.

Te a vállalkozásfejlesztési alapítványra gondolsz, de szerintem kérjél tőlük egy nyilvános statisztikát, hogy évente konkrétan hány vállalkozónak adtak bármilyen összegű hitelt, vagy támogatást...

máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

van a fiatal vállalkozók egyesülete"


"Amúgy nincs."


2-es, miért állítasz valótlanságot?

persze hogy létezik még, lásd fivosz.hu!



"Te a vállalkozásfejlesztési alapítványra gondolsz"


nem, öreg, nem rájuk gondolok!

vállalkozást akarok indítani, a vállalkozásfejlesztés az más, akkor már van egy vállalkozásod, amit lehet fejleszteni!

máj. 4. 17:10
 4/17 anonim ***** válasza:

Te most a fivoszt promózod?

"van a fiatal vállalkozók egyesülete, ők 3 millát adtak a múltban 40 év alattiaknak vállalkozás indításához."

Hiteles forrás?

máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ki promózza?! miért beszélsz baromságokat?!


azt mondtam, emlékszem, h. volt nekik ilyen pályázatuk, és ilyesmi érdekelne.

máj. 4. 17:45
 6/17 anonim ***** válasza:

"persze hogy létezik még, lásd fivosz.hu !"

Akkor nyilván tagságot vásárolsz náluk és mindenről tájékoztatnak.

Ha 34/40 évesen nincs 3 milliód egy vállalkozás indítására, akkor az elmúlt 16/22 évben valamit nagyon rosszul csináltál...

máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6


hülyegyerek, te engem ne oktass ki, semmi alapod rá!

máj. 5. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron is volt önfoglalkoztatást támogató pályázat induló vállalkozásoknak, talán idén is lesz, majd figyeld, mert ha akkor kezdesz mocorogni, amikor kiírják, már régen késő, mert általában pár óra alatt kimerül a pár milliárdos keret.

Úgyhogy már kezdheted is írni a pályázatodat, üzleti tervedet!

máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


mi a neve amire célzol, hol keressem?

nekem augusztus 20-ig meg kell ezt oldanom vhogy, addig lehet jelentkezni az egyetemre erre az 1 éves képzésre.

most is sírok, mert teljesen lehetetlen, h. ez összejöjjön.

máj. 5. 16:49
 10/17 anonim ***** válasza:
máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!