Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol hogyan szoktátok hirdetni...

Hol hogyan szoktátok hirdetni a vállalkozásotokat ?

Figyelt kérdés
márc. 19. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Az enyémet nem kell hirdetnem, az ügyfelek keresnek engem.
márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Szintén nem hirdetek. A vállalkozásom első két hetében megtettem, de rájöttem, hogy nincs értelme.
márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy, így is maxon pörög
márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom mind titkos vállalkozás...!
márc. 19. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Kettes vagyok. Nem titkos, könyvelőirodát viszek. Tényleg nincs hirdetés. Az irodán van egy ajtó- meg ablakfólia és ennyi, de az is inkább dekor mint hirdetés. Van egy honlapunk. Más semmi. De ez nem is olyan tevékenység, ahol az utcáról beeső emberekre kéne várnunk.
márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ebben az ablak / ajtó fóliában van valami...


Felad egy hirdetést az ember a jófogáson, legyen az bármi is

(állítólag 14 ezer napi látogatója van az oldalnak)

A dózsa györgy úton Bp-n a metró közelében a járdán percenként megy el 12-27 darab ember.

Reggel 8 kor, délben, este 7 kor is kb ez a szám ugyanennyi azaz óránként 700-1600...

Szóval még a belváros(?!) kutyahugyos utcajárdáinak is jobb a "nézettsége" mint magyarország "piacvezető" apróhirdető oldalának!

márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom mind titkos vállalkozás"


Nem titkos, csak semmi szükségem nincs arra, hogy időt és energiát pazaroljak marketingre és hirdetésekre. Fogorvos vagyok a saját magánrendelőmben egy kisvárosban ahol a meglévő, tapasztalt fogorvosnál akkora a várólista, hogy ő maga is engem javasol alternatívának. Így szépen kialakult az ügyfélköröm és elterjedt a hírnevem. Teljesen felesleges bármennyit is kampányolnom, így is több hónapos várólistám van.

márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7, na majd amikor az emberek elkezdik rendesen mosni, selymezni meg szájvizezni a fogukat, nem lesz rátok szükség, és rászorulsz a hirdetésre :D
jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Facebook
jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az fizetős nem?
jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!