Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan győznéd meg a párod...

Hogyan győznéd meg a párod hogy támogasson abban hogy vállalkozást csinálj?

Figyelt kérdés

Festőként dolgozok és szeretnék saját vállalkozást inditani.


A feleségem elég negativan áll hozzá. Külföldön vagyunk ahol boldog-boldogtalan vállalkozik mert semmi különleges engedély nem kell hozzá és ő azzal érvel hogy szerinte telitett a piac. Igaz hogy vállalkozoból van sok de munkásból nincs és ezek a vállalkozások nem tudják az összes létező munkát megcsinálni.


Ha minden kötél szakad, a mostani főnököm visszavenne simán, vagy találnék mást ha épp nincs üresedés, szóval nem halnánk éhen. Van annyi megtakaritásunk amivel 6 hónapig simán megélnénk ugy is, ha egyáltalán semmi munkám nem lenne.


Ti hasonló szituációban hogyan győztétek meg a párotokat hogy a vállalkozás amit akartatok kezdeni az jó ötlet?


jan. 30. 02:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdeném mellékállásban aztán ha úgy látszik hogy megy a dolog akkor mondanék fel.
jan. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem győzködtem, nem kértem az engedélyét se. Volt pénzem, megcsináltam. Előbb főállás mellett aztán váltottam.
jan. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valami köz ös tevékenységgel próbálkoznék hogy ő is tudjon benne dolgozni vagy neki bejön aaz alkalmazotti lét? ő mit dolgozik?
jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen támogatást vársz tőle?
jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van maszek munkád?
jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudsz maszek munkát szerezni folyamatosan?


Inkább így kérdezem.


Az, hogy vállalkozás, csak annyit jelent, hogy utalsz az állambácsinak.

jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te USÁ-ba szakadt magyar, még mindig itt vagy? 😂

Eddig még haza akartál jönni vállalkozni. Most már jó odakint is? 😂

Igazat adok a feleségednek, hogy nem támogat, te egy link, felelőtlen ürge lehetsz, eltékozolnál minden megtakarítást a vállalkozásodban, ha az asszony hagyná.

A feleséged a józan ész, te meg álmodozol.

jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Föàllàs mellett nem tudok maszekolni mert a legtobb munka nem fèr bele a hetvegebe. Rgebben csinaltam es rengeteg felesleges rohangalassal jart mire kozoltek hogy nekik a hetvege nem jo mert sokaig tartana ugy a festes,stb. Hetkoznap meg nem tudok munka utan dolgozni mert 5 elott nem erek haza, akkor mar nem tudok senkihez sem elmenni maszekolni.

Mindenkepp csak ugy tudom csinalni hogy vagy maszek, vagy dolgozok mint alkalmazott de a ketto egyutt nem megy.

jan. 30. 11:26
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 szerinted nincs mas magyar aki festo kulfoldon? Sok magyar van kint aki epitoiparban dolgozik. Valaki feltett egy kerdest korabban es ide irogatsz hogy az biztos en voltam mert kulfoldon vagyok.

Ha szegedrol irnek akkor sem biztos hogy en teszem fe az osszes kerdest amiben szegedi festo kerdez 🤦‍♂️

jan. 31. 12:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Jóember! Ezt egy volt kollégám úgyoldotta meg hogy arra a napra szabadnapot kért a melóhelyén amikor festeni ment maszekba! A szabadnapot a munkáltató fizeti kb 20+ napot egy évben! Vagy nálatok nem így van? Mert még van egy B~opció is a betegállomány meg a táppénz ha szabadidő kellene!
jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!