Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Alanyi adómentes egyéni...

Alanyi adómentes egyéni vállalkozóként, hogy tüntessem fel helyesen, egy árajánlat tételnél hogy áfa mentes vagyok?

Figyelt kérdés
Üdv! Szóval olyan kérdésem lenne, hogy szolgáltatás terén alapítottam nemrég egy egyéni vállalkozást! Hivatalos árajánlat tételnél, hogy tüntessem fel helyes hogy áfa mentes vagyok? Mondjuk adok egy árat de az ugye nem bruttó/nettó mivel áfát nem számolok rá, így hogy helyes feltüntetni, úgy hogy csak oda írom az árat és azt is hogy áfa mentes vagyok? Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. okt. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még régen én is áfamentes voltam, akkor én odaírtam, hogy a szolgáltatásról alanyi adómentes számla kerül kiállításra.
2023. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Odaírod hogy "áfa mentes vagyok" vagy hogy "alanyi adómentes vagyok"
2023. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!