Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1-3 millió forintot mibe...

1-3 millió forintot mibe fektetnétek, hogy jobban hozzon, mint az állampapír?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 19:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%

"Amennyiben valaki kárt szenved a destruktív kommentjeid miatt, hogyan fogod kárpótolni?"


Milyen kárt fog szenvedni bárki is? Azt, hogy nem bukja a félretett pénzét a tőzsdén?

Az viszont nagyon tetszik, amikor az emberek minden validálható háttér nélkül, kereken NULLA konkrétummal feszítenek itt a lényegében zéróba hajló értékeléseikkel. :) Semmilyen hasznos információt sem írtál és az x év alatt válaszaidra kapott százalék sem téged igazol és akkor én okozok kárt? :)

2023. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
35%
hát ez jó... feltesz valaki egy kérdést, ami azt feltételezi, hogy nem ért a témához, majd kioktat másokat ugyanabból a témából, és mindenki őrült sárdobálásba kezd... a végén meg én leszek kitiltva, mert nem a témához szólok. szóval akkor hozzászólok: szerintem állampapír. na, ezzel nem segítettem sokat... de szerintem akkor is az, mert az legkevésbé kockázatos, aki meg szereti a kockázatot, az ne fektesse be, hanem játssza el online szerencsejátékkal...
2023. aug. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Tomitibi válasza:
35%
Ultron Mavie projectbe
2023. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

A Mavi (e nélkül) a kedvenc török sorozatom.

"és mindenki őrült sárdobálásba kezd..."

Akárcsak az említett török sorozatban. 😂

2023. aug. 7. 09:50
 25/34 A kérdező kommentje:

"hát ez jó... feltesz valaki egy kérdést, ami azt feltételezi, hogy nem ért a témához, majd kioktat másokat ugyanabból a témából"

Csak helyreigazítást tettem. Reméltem egyébként, hogy a klasszikus állampapír-részvény-kripto dolgokon túl feldob valaki valami jó vállalkozási ötletet, amihez elegendő a kérdésben szereplő összeg és mondjuk tulajdonostársként beléphet hozzá az ember.

2023. aug. 7. 10:17
 26/34 anonim ***** válasza:
18%

A részvény vásárlás során is tulajdonostársként belépsz egy vállalkozásba.


Amire gondolsz az talán leginkább az “üzleti angyal” szerep, ahol a tőkés beszáll valamilyen ígéretes startup-ba és felfuttatja.

Az ilyen az néhány nagyságrenddel magasabb összegekkel jellemző.

2023. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Fanta válasza:
67%
Társulni, vállalkozni ez az összeg kevés. Ezen tényleg csak állampapírt érdemes venni.
2023. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 NTBS ***** válasza:
43%
Földbe.
2023. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Én állampapírt vettem 3 millióból.


Esetleg amit megpróbálhatsz az a használtautó kereskedelem. Megveszed olcsón, kipofozod és eladod haszonnal.

2023. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#NTBS

Egy hektárt vehetsz ennyi pénzből legfeljebb. Egyet. Azzal meg csak a nyűg van.

2023. szept. 1. 21:04
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!