Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van pénztermelő weboldalakkal? Érdemes ilyet vásárolni?

Figyelt kérdés
Technikai tudás nélkül vágnék bele. Mire kell figyelni? A megjelölt nettó bevételre mennyire lehet adni a weboldal értékesítő oldalakon?

2022. dec. 10. 17:32
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
88%

"Magyarán letöltöttél egyet, majd kicsit kipofoztad és visszatöltötted, mint a sajátodat? Ezt így lehet? :o"


Nem tudom most mik a szabályok, de pár éve lehetett.

Nem letöltöttem, hanem megvásároltam egy appot aztán átszerkesztettem. Persze nem mindet, de volt ilyen is.

2022. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
25%
Vagyis az áruház algoritmusa nem figyelte, hogy vannak-e "lopott" és kicsit átszerkesztett appok?
2022. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem loptam, hanem vásároltam. Amúgy is az Apple-nél manuálisan ellenőriznek le mindent, mielőtt megjelenik az App Storeban. Ha valamilyen hiba lett volna törlik, vagy nem is engedik megjelenni. Eléggé szigorúak.
2022. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
18%
Ha át tudtad szerkeszteni, miért volt szükséged arra, hogy megvedd? Miért nem sajátot csináltál?
2022. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
89%

"Ha át tudtad szerkeszteni, miért volt szükséged arra, hogy megvedd? Miért nem sajátot csináltál?"


Mert egyszerűbb volt nem a 0-ról indulni, úgy, hogy egyedül csinálok mindent.

2022. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy ismerősöm, aki pár éve csinált ilyen nyelvoktató, szótanító appot, még hanganyagot is felvettek hozzá, szóval az is volt benne. Sok lóvét nem keresett vele, de úgy emlékszem azt mondta, hogy olyan 1 millió körüli nyeresége azért lett rajta.
2022. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz blogolni?
2023. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénztermelő weboldalam lenne, eszembe se jutna eladni, ergo, ha nem lenne, de ilyen akarnék venni, nem hinném el, hogy egy jó pénztermelő weboldalt bárki el akarna nekem adni olyan áron, ami nekem megérné.

Éves 10% haszonért meg nem vennék ilyesmit, akkor már ott az állampapír 16%-os kamattal, amivel 5 év alatt pont megduplázom a tőkémet.

2023. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"A technikai részben képezném magam."


Szuper! Akkor előbb képezd magad és amikor már értesz hozzá, akkor tudni fogod, hogy érdemes-e ilyet vásárolni.


Addig is egy kis olvasnivaló:

[link]

2023. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

"Példa: ár:2000$ havi 104usd profitot írnak rá


A 2-year-old content business in the hobbies and games industry earning $109 per month. Growing Content Site In Html5 games Niche Highly Expandable & Profitable"


Igen, írtak mondjuk egy applikációt, feltöltötték a megfelelő helyre, ami 1-2 hónap alatt amíg újdonság volt, megtermelte azt a kis összeget, amit most 2 évvel később 24 hónappal elosztva kijön a $109 havi átlagos hozam.

2023. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!