Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy indítsak aukciós oldalt?

Hogy indítsak aukciós oldalt?

Figyelt kérdés

Ok, tudom, ha itt kérdezem sehogy.

De szeretnék. Az ok hogy keressek egy weblapkészítőt.

De után én tudom használni a "progit", vagy a készítők?

Mi a feladatom vele? És milyen jogi szabályok vonatkoznak a licit oldalakra?

Ezer köszönet, előre is!


2010. szept. 29. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi pénzt szánsz rá?
2010. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Ezért is kérdeztem, hogy mi kell, hogy kell. Hogy kb. mennyibe is jönne ki.

Addig eljutottam, hogy egy weblakszerk. megkérdeztem mennyiért csinálna ilyen oldalt, ő olyan 100 ezret mondott. Nem tudom még milyen plusz költségeim lennének. Persze plusz reklám...

2010. szept. 29. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

egy igazán jó aukciós oldalra elég kevés a 100k. feketén is 200 egy normális ár. én a helyedben vigyáznék milyen programozóval csináltatom, mert a végén vmi szart kapsz. olcsó húsnak.


amúgy kapsz általában admin felületet ahol beállíthatsz dolgokat, de ezt neked kell tudni, hogy mit akarsz.


egy jó oldalt fejelszteni kell sokszor menet közben, ami pénz-pénz-pénz.


egy jól látogatott laphoz kell szervert venned vagy bérelned. bérlés havi 20-25k -tól kezdődik. a szerver hoszting is, a szervert megveheted olcsón is használtan esetleg. (igaz mehetsz tárhelyre is, de az korlátozott véleményem szerint, igaz akkor nem kell rendszergazdát fizetned)


nos lehetne örökké sorolni, hogy mi minden kell, meg tervet készíteni, de ingyen nem melózom, van más melóm:)

az a baj, hogy látszólag nem sok elképzelésed van, csak az, hogy "kell egy aukciós lap"

2010. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen fogalmam sincs mivel jár egy ilyen, azért kérdeztem. Csak az ötlet van meg, mert olyan licit oldal még nincs, amit szerettem volna, és lenne rá kereslet. Ennyire futotta tőlem. De akkor ez most megy a süllyesztőbe. :( Majd egy ügyesebb megcsinálja. :)
2010. szept. 29. 22:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja de köszi, ment a zöld.
2010. szept. 29. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:

ha már úgyis süllyeszted akkor elárulhatod, hogy mi lett volna az eredeti ötlet hozzá.


amúgy ha több pénzt tudsz r áldozni akkor tuti el tudod érni. csak ez tényleg egy komplex meló, ezt kell figyelembe venni.

2010. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!