Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes most befektetni?...

Mibe érdemes most befektetni? Milyen vállalkozásba érdemes belecsapni?

Figyelt kérdés
Szóval van kis felesleges tőkém de nem tudom mi is az amibe érdemes lenne belecsapnom. Ti mit javasolnátok? Szerintetek mibe érdemes? Főleg ONLINE dologba vagy 1-1 online árulható termékbe gondolkoznék.
2021. dec. 25. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

És mihez értesz?

Egyébként kicsit elkéstél, de még mindig jó lehet gyakorlatilag minden olyan, ami a több otthonlétre épít. Több otthoni munka, több szabadidő a 4 fal között stb

2021. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mihez ertesz? Mi a szakmád?
2021. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Bitcoinba, azzal hosszu tavon csak nyerni lhet
2021. dec. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3:

igen biztos csak nyerni lehet, ha megveszi 60-ért, aztán eladja 35-ért :D


nem mindenkinek való a tőzsde és a crypto sem, főleg mert az ilyenek miatt vannak nagy zuhanások, amikor megkötik 50-nél, eladják már 48-nál, mert megijednek és ezt tömegével


kérdező mindenképpen olyanba érdemes befektetned amit értesz, átlátsz valamilyen szinten (ami olyan szint ami már elég ahhoz, hogy ne vegyenek palira, vagy húzzanak le!)

2021. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem ertem, miert gondoljak egyesek, higy barmilyen vallalkozasba belecsaphatnak ... hozzaértes, tapasztalat nélkül....
2021. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csapj bele a lecsóba!
2021. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok mindennel foglalkoztam és a 80%-ban sikeres voltam. Ebből eredően van most is tőkém amit merek kockáztatni. Szóval nekem a tapasztalat, hogy mindenben lehet sikeres az ember ha oda teszi magát és tanul, stb. Szóval köszönöm a tanácsokat, de nem abban akarok sikert amit tanultam, mert abban már van sikerem. Pont azért akarok más területet is kipróbálni mert itt már nincs kihívás azon a szinten amit elérhetünk túl vagyok. Az ONLINE azért érdekel mert az új. Szóval ezügyben várom a tanácsokat.
2022. jan. 6. 10:31
 8/9 anonim válasza:

Szia! Vegulis lett valami vállalkozásod?

:)

2022. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Youtube csatornát vettem. Eddig jól pörög.
2022. júl. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!