Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe lehet érdemes befektetni...

Dcninja kérdése:

Mibe lehet érdemes befektetni 15-16 évesen ami sikerhez is vezethet 200-250ezer tőkével?

Figyelt kérdés
mostanában a hype cuccokat cipőt stb. üzletelgetünk a haverommal de valami kevésbe kockázatos de sikeres dolog kéne

2020. febr. 23. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Tanulás
2020. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szlovák cégalapítással igaz?


Egyébként nyelvtanulásba mondjuk

2020. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a tanulás az, ami 15-16 évesen sikerhez is vezethet 200-250ezer tőkével.

Ha tanulsz, akkor majd néhány év múlva magadtól is tudni fogod, hogy mit kezdj az addigra megspórolt pénzeddel és rájössz, hogy még mindig tanulnod kell. Ritka az, hogy valaki tanulás nélkül sokra vigye becsületesen.

2020. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég jó szerintem a tanulmányi átlagom de azért a pénz is jól jönne szerintem nem menne a tanulásomra
2020. febr. 23. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan dolog, amihez kevés pénz kell, kicsi a kockázata, de nagy a nyeresége.


Szerintem is tanulásba fektesd be ezt a pénzt.

2020. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én milliárdos vagyok, de fogalmam sincs hogyan kell negyed millioval ugy meggazdagodni, hogy valaki más mondja meg, mit tegyunk. Nekem se negyed milliom nem volt, se más aki megmondta volna.
2020. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!