Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe kerülne egy számítógép...

Ferenc88453 kérdése:

Mibe kerülne egy számítógép szerelő üzletet ki alakítani így 2021-ben?

Figyelt kérdés
Tuti nem olcsó hogy elszálltak az ársj (nem csak pénzre gondolok)

2021. okt. 27. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Max a helybérlés szerintem a legnagyobb tétel, mert szereléshez még is mi kell. Egy két csavarhúzó, ha nagyon professzionális akarsz lenni akkor antisztatikus asztalterítő, karpánt izé. Aztán kb ennyi. Max valami saját gép hogy még is csak legyen, ez minden csak nem nagy tétel.


Más kérdés hogy pusztán szervizként ha nincs kialakult klientúrád akár cégeknél, akkor garantált a csőd.

2021. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerinted megéri azzal próbálkozni hogy nagyobb cégeket fel keresni pl iPon vagy PCX hogy társulnánk és akkor fizessük a helyet meg stb ?
2021. okt. 27. 09:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Erre vannak saját alkalmazottjaik.
2021. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Társulni a PCXel 😂😂 Figyelj próbáld meg, én kíváncsi vagyok hány nap után mond csődöt az üzlet
2021. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szóhoz sem jutok úgy le vagyok hűlve, mikor ilyen emberek akarnak saját vállalkozást. Akik azt hiszik hogy a világ így működik, hogy oda mennek egy komoly céghez, egy amatőr duplanulla kezdőként, és az majd egyből társulni fog velük...
2021. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz számítógépet szerelni ? Kezdjük ezzel.
2021. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Újabb álmodozó. Tuti bukó.
2021. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk gonoszak, lehet csak egy pályaválasztó általános iskolás, aki a jövőjét tervezgeti.
2021. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1m mar eleg lehet, de nem realis eddig semmi amit megalmodtal
2021. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Számítógép szerviznek nincs már manapság piaca. Az emberek jellemzően a szomszéd Pistikét kérik meg, hogy tegye rendbe a gépet, ha a Windows bekakkant, ha meg hardveres gond van, akkor kidobják a gépet és vesznek újat.

Ezzel a számítógép szerviz ötlettel 20 évet késtél.

2021. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!