Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tartalomkészítők! Ti mit...

Tartalomkészítők! Ti mit szóltok ahhoz, hogy eltűnnek a lájkok instagramról?

Figyelt kérdés

Már többször is felröppent a hír, de most úgy tűnik tényleg meg is valósítják. Több külföldi tartalomkészítő is megosztotta, hogy ő már nem látja őket.


Bár az eredeti cél ezzel elvileg a "valódi értékek" előtérbe helyezése és az egymás közti versengés csökkentése lenne, de azért engem valamennyire aggaszt a tendencia. Oké, látom, hogy hányan mentik el az adott fotót, de szerintem sokkal kevesebben, mint ahány embernek valójában tetszik... Nemrég indítottam a vállalkozásom, aminek az instagramon való elérés szerves részét képezi, és most igazságtalannak érzem ezt az egészet.


Szerintem megint azok jártak jól, akik "elkezdték időben" és már van egy hatalmas követőtáboruk, a többieknek meg ez hatalmas szívás. Tulajdonképpen mostantól úgy kell tartalmat gyártanod, hogy szinte nem kapsz visszacsatolást az ügyfélkörödtől.


Ki mit gondol erről?



2021. márc. 3. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi visszacsatolás azért van (profilfelkeresések, például), de valóban elég vakrepülésnek tűnik az egész.

A tapasztalatom azonban az, hogy amikor valahol bezárnak egy ajtót, kinyílik helyette egy másik. Azaz valamilyen más jellegű visszajelzések fognak megerősödni helyette.

2021. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól látom, hogy el is kezdődött az eltűnés? Pár embernél már nem látom.
2021. jún. 29. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Elrejtetheted, ha akarod. Ők valószínűleg beállították.
2021. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!