Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet felvennem banktól...

Lehet felvennem banktól hitelt, még ebben az évben, ha most decemberben váltom ki a vállalkozóimat?

Figyelt kérdés
Most vagyok 21, és ha jól tudom, ez is számit valami kedvezménynek. Szeretnék, vállalkozásba fogni, de ha ideadják az igazolványt, mennék hitelt intézni a váll. számára. Ingatlan fedezet nélkül lenne ez.+ mivan, ha társas vállalkozást inditok, mik a követelményei, előnyei?
2008. dec. 3. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a gazdasági helyzetben én a helyedben nem indítanám még el a vállalkozásom. Ha tudsz várj még vele.
2008. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

indítsd el nyugodtan, ha jó az ötlet tök mindegy, hogy milyen a helyzet. Londonban és New Yorkban például a válság miatt a nagy éttermek nem mennek a kis kifőzdék, kihordós, kínaik, pizzériák meg pörögnek. Mindenki biciklit vesz és nem kocsival jár, stb.

Új Magyarország mikrohitel program kezdőknek is. Jegybanki alapkamat alatt, fedezet nélkül is akár. Ha kell segítség szólj. Ja és ott vannak a pályázatok, ahol fel lehet húzni 50%-ot. Én ezzel foglalkozom.

2008. dec. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!