Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megtartanátok egy olyan...

Megtartanátok egy olyan partert akinek állandóan könyörögni kell hogy fizessen?

Figyelt kérdés

Egy Kft, a tulaj kb. egyedül van, elég elfoglalt. A szolgáltatás 17 ezer forint csak havonta, a legkisebb partnerem, meg sem kottyanna a vállalkozásomnak, de a pénz az mégis csak pénz.

A fizetés mindig úgy zajlik hogy elküldöm neki a számlát, nem utalja, elküldöm még 3-szor, semmi. Felhívom, majd utalja majd utalja. De nem utalja. Most fizette ki a júliust, augusztust, szeptembert. Egész nyáron hívogattam.


2020. okt. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem tartanám meg. Azt az időt amit a hivogatásra és könyörgésre szánsz màsra is fordíthatod.
2020. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartanám meg. Vagy szólnék hogy ha maradni akar ugyfelem akkor fizessen ki előre 17ezret akkor jo ha nem viszlát.
2020. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Most kell kiszállnod ha rendezte az elmaradást.
2020. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezentúl előre fizet, akkor megtartanám.
2020. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


Megmondanám neki, hogy a fizetési hajlandósága miatt nem szívesen dolgoznál neki. Majd további sikeres munkát kívánnék és mennék a dolgomra.

2020. okt. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont másik kérdésnél volt hasonló eset. Nem könyörögni kell, meg számlákat ugyanúgy kiküldeni, hanem következetesen fellépni és jó szerződést írni. Számlánként pár napos késésre is ki lehet tolni 40 euros behajtási költségátalányt. 3 havinál, az már majdnem annyi lett volna, mint maga a 3 havi számláid összege. Azután vagy javul a fizetési morál, vagy menjen "boldogítani" mást. Én pl már katásokkal ezért nem is foglalkozok és kötök szerződést. Előbb van a kivét, mint a költségszámla fontossága esetükben. Most is végrehajtást kell már indítani 3 havi 150.000-es díjtartozásra.
2020. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Idén már egy partneremtől megszabadultam emiatt, érik még egynek. Egy-egy eset még elnézhető, de ha 2-nél többször fordul elő, én elhajtom. Meg 17 ezer forint, ne viccelj már, én csak egy egyéni vállalkozó vagyok, de ez nekem is aprópénz, ennyiért pláne nen könyörgök senkinek. Ha a tízszerese lenne, akkor érthető, hogy nem akarod passzolni, de ilyen kis összegért nem éri meg.
2020. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a nagy elfoglaltságban azért fészen fent rohad, azonnal válaszol is, ha egy jó csaj ráír... Eskü kipróbálnám, és elküldeném neki a chatlogot, hogy majd a szaros 17-et is ilyen megbízhatósággal leszel kedves, ha nem szeretnéd 20-25-re emeltetni az első hónapokban... És péntekre nullán vagyunk, érthető?
2020. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég szabadultam meg egy ilyentől. Ha megteheted, engedd el, mert csak tépi az idegeid!
2020. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!