Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van igény kézzel készített (leginkább hímzett) dísztárgyakra/használati tárgyakra?

Figyelt kérdés
Nemrég startolt el a saját pici vállalkozásom, amiben kézzel hímzett dolgokat készítek el. Kicsit el vagyok keseredve, hiszen úgy érzem, nem nagyon van igény erre, bár lehet, hogy csak türelemmel kell lennem. Ti vásárolnátok ilyesmit magatoknak/ajándékba valakinek?

2020. júl. 22. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szűk réteget érdekelhet, de ha modern irányba mész el, akkor azért lehet rá kereslet.

Ha így megkérdezed, akkor pl. engem a horgolás sem hat meg, de a múltkor pont találtam esküvőszervezés kapcsán egy honlapot, ami egyedi horgolt cuccokkal foglalkozott. Pl. csak feldobott egy kraft karton tortadíszt egy horgolt masnival, vagy egy képkeretet horgolt virágokkal. Egyszerű, modern, letisztult, nagyon szép.

Én kíváncsi lennék a munkáidra. Menya csoportokban sokan keresnek ilyesmi cuccokat dekorhoz, vőfély szalaghoz, stb., akár ott is próbálkozhatsz.

2020. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ha amúgy megmutatnád miket csinálsz, vagy egyáltalán, milyen tematikában, az lehet hogy segítene amúgy ha már igényfelmérsz... más igények vannak a háziáldásokra és népi mintákra, mint mondjuk az ilyen geek cuccokra (tizes, jó ötlet, lopom, majd hímzek olyat is :D csak előbb befejezem a star warsos felvarrókat öcsémnek meg barátainak).
2020. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Etsy! :)
2020. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amennyiért neked megéri eladni, annyit senki nem szánná rá.

Egy gyönyörű hímzett díszpárna huzatot szerintem rengetegen megvennének mondjuk 2000 Ftert, ajándéknak pl. De te abból kb kihozod az anyagköltséget és ennyi. Az hogy van benne 10-20 óra munkád, az nem lesz kifizetve.


Szerintem akkor éri meg ezeket eladni, ha hobbiból csinálod, és csak azért adod el, hogy vissza tudd hozni az anyag árát, és ne álljon az ezredik hímzett dolog a szekrényben.

2021. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na, kérdező, mi lett a vállalkozásoddal?

Ha nem jött be, nyugodtan bevallhatod, nem szégyen, a bukásokból tanul az ember... (1,2-es vagyok)

2021. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!