Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes egyedül...

Szerintetek érdemes egyedül egy ilyenbe belevágnom?

Figyelt kérdés
Röviden: vidéken élek, elég régóta foglalkozok ezzel a dologgal, ilyen szakon is tanulok, és nem tudom, mennyire lenne Szerintetek érdemes egy "szervízet" csinálnom? Tehát, tegyük fel, van XY, akinek segítség kell egy OS feltelepítésében, vagy Z-nek elromlott a laptopja, és én pedig megcsinálnám, 3-4 ezer Forintokért - elvégre, nem nagy tudomány, és csak pár kattintás/20-30 perc munka. Vagy, ez már felesleges manapság, mert mindenkinek van egy olyan ismerőse, aki ért az ilyenekhez, és ingyen is megcsinálja? Hogy gondoljátok? Köszi a válaszokat!
2020. jún. 22. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Persze, érdemes!
Nem érdemes. (Ezesetben kérlek, írd le kommentbe, miért nem)
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

hirdesd meg.. ha van rá elég jelentkező, akkor mehet.


(hirdetéshez nem kell vállalkozás.. max lemondod, hogy nem fér bele mert tele vagy, vagy az igazat, hogy csak igényfelmérés volt)

2020. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nézd. Ha rendes szerviz szolgáltatást szeretnél működtetni, akkor nem 3-4 ezer forintos munkadíjakkal lesz érdemes számolnod, mert úgy csak ráfizetsz. Ki kell termelned a Katát, üzlethelyiség esetén a rezsit + bérleti díjat, "mozgó szerviz" esetén az autót fent tartani, szoftverek, hardverek, alkatrészek stb., és akkor még nincs egy darab alkalmazottad se. Szervizekre van igény, de jellemzően ott maradnak fent, ahol piacuk is van. Ha itt a "vidék" nem egy - nem pejoratív értelemben vett - zsákfalu, hanem egy közepesnél nagyobb vidéki város, meg lehet próbálni, de a helyedben előbb alkalmazottként kezdenék, vállalkozni majd csak tapasztalattal.
2020. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm az édes anyukáját a leszavazónak. #1 voltam.
2020. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2020. jún. 23. 17:11
 5/6 anonim válasza:
Nekem van egy ilyen ismerosom . Eleg jol keres vele .
2020. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közi!
2020. jún. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!