Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért vennél meg gyerekedn...

Mennyiért vennél meg gyerekednek egy lufit amikor nyaralni vagy?

Figyelt kérdés

Szeretnék turistahelyeken lufit hajtogatni. Segítenétek az árképzésben? :)


Ha valakinek nem ugrana be, hogy milyenekre gondolok, itt egy kép: [link]


Olyan 3-4 napig marad meg egy ilyen lufi állat. Van egy gondolatom, hogy mennyiért szeretném adni, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre először!


Köszönöm mindenkinek és ha kint leszek helyszínen akkor megírok ide egy jelszót amivel lehet ingyen lufit igényelni nálam :D


2010. júl. 27. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Esetleg adhatod őket úgy, hogy ha valaki többet vesz, akkor az olcsóbb.

Arra is gondolj az árképzésnél, hogy nem biztos, hogy midegyik lufit meg tudod csinálni (lehet benne selejtes darab); meg azt is nézd, hogy milyen városban vagy: van ahol drágábban adhatod, van ahol olcsóbban kell adnod, hogy vigyék.

Szerintem az olcsóbb helyeken mehet az ötszáz, de a felkapottabbakon adhatod drágábban.

Tokajban néztem a borfesztiválon, mi mindent el tudnak sózni a gyerekeseknek, méregdrágán.

2010. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

Én 500 Ft-ot adnék, ha nagyon kell a gyereknek a lufi, de csak mert rosszul állunk anyagilag.

Viszont ha olyan helyre mész, ahol eleve magasak a belépődíjak (tahát valószínűleg a tehetősebbek mennek oda, nem én), ott nyugodtan mehet ezresért.

De igazából nézz mindig az adott helyen körül, milyen árban vannak kb., és abból saccold meg, hogy ott mennyiért adod. Mert ha mindenki megvenné 700ért, akkor botorság odaadni 500ért :)

2010. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A múltkor kis sima lufit láttam 400ért, annyi h héliumos volt. De semmi alak, csak sima gömb. Úgyhogy sztem 500 az alsó határ, felső 800.
2010. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én pont most voltam egy rendezvényen, garantáltam tudom mondani, h 500 ft volt! de ez vidék, persze.
2010. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!