Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire jó ötlet behozni...

Mennyire jó ötlet behozni külföldi sminkmárkákat? (kylie, james charles. Stb)

Figyelt kérdés

Egy ideje azon gondolkozom hogy egy webshopot vagy üzletet szeretnék csinálni ahol külföldi,ismert márkájú sminkeket árusítanék.Ugye sokan vannak úgy hogy szeretnének,de nem rendelik meg Amerikából mert mire ideér összetörik,megvámolják,előre kell utalni...

Igazából nem igazán tudom hogy hogy kellene elindulnom ezen az úton,de szerintem sikeres lehetne ha belevágnék.

Gondoltam Kylie cosmetics,James Charles,Jeffree Star,KKW beauty,Fenti beauty termékekre.


2020. ápr. 11. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Baromság.
2020. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Készíts egy felmérést az adott márkák ismertségéről, és a vásárlási hajlandóságról. Készítsd el a kérdőíved, és oszd meg különböző kérdőívmegosztó oldalakon. Cserébe te is ki tudod tölteni másét.
2020. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Megköszönöm ha kitöltöd és megosztod

2020. ápr. 11. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Férfiként nem vagyok célcsoport, kitöltéshez ajánlom az erre szakosodott facebook csoportokat. Ott egyébként is a kitöltők 70%-a lány, és kb 50%-uk 20-25 év közötti.


Kérdőív kulcsszóval keress!

2020. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, gondolom, éjszaka csináltad ezt a kérdőívet, de még finomíts rajta: az első két kérdés ugyanaz és máshol is ismétlődnek kérdések.


Még valamit tudnod kell: azt, hogy ha most valaki igennel válaszol, az még nem feltétlenül jelenti azt, hogy működőképes lesz a vállalkozás: egy koronavírus járvány kellős közepén vagyunk, ami ismeretlen, nem lehet tudni, milyen hatással lesz a világra, meddig tart, milyen gazdasági hatásai vannak, stb.


MOST igen, de lehet, 3-4 hónap múlva már nem tudja megvenni.

Mondok egy példát: egyszer megkérdeztek, hogfy érdekelne-e X ft-ért egy bizonyos témájú előadás. Nagyon érdekelt, persze, hogy igennel válaszoltam. Mit ad Isten, az előadónak sikerült akkorra megszervezni, amikor az iskola is kezdődött (tanszerek a gyereknek + egy családi születésnap ), így aztán anyagilag 0-ára futottam és hiába érdekelt az előadás, már nem jutott rá pénz.

2020. ápr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A másik a kölcsönösség. Senki sem fogja kitölteni a kérdőívet, ha nem adsz valamit cseréb, max az ismerőseid, de ők sem mind. Mikor kérdőíveztem, a 109-ig kérdőívig nekem is ki kellett töltenem vagy 100-at. Pláne nem fogják megosztani.
2020. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha igen,melyik márkától? *"


It miért nem lehet többet bejelölni?

2020. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem venném meg az tuti.

Drágább is lenne, hogy hasznod legyen rajta.

Ki tudja meddig áll a szobádban raktáron, lehet a nem túl népszerű termékeknek le is jár a szavatossága.

Mi lenne a garancia, biztosíték, hogy eredeti terméket kapok, nem pedig occó ebayes szrt adod el eredetiként?


Előreutalás meg alap. Gondolj bele ha utánvéttel küldöd, nem veszik át, akkor te bukod a feladási költséget, meg is utaztatod a terméket, lehet tönkre is megy.

Magaddal szúrnál ki

2020. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mi lenne a garancia, biztosíték, hogy eredeti terméket kapok, nem pedig occó ebayes szrt adod el eredetiként?"


Pontosan: egyszer egy 100-asos boltban vásároltam öblítőt - hát, nem tudom, mit bűvészkedtek vele, de bizony annak nem volt semmilyen illata - nyilván "feltöltötték" egy kissé, mondjuk a normálisat kiöntötték félig, aztán nyomtak hozzá vizet vagy nem tudom. Azóta semmi ilyent nem veszek ilyen boltokban.

2020. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!