Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz hogy az ember...

Mi kell ahhoz hogy az ember kiálljon az út szélére dinnyét árulni? Kitől kell engedélyt kérni?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy vállalkozó hanem van bejelentett munkahelyed akkor számlát hogy tudsz adni?
2010. júl. 22. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy vállalkozó hanem van bejelentett munkahelyed akkor számlát hogy tudsz adni?"


Sehogy.

2010. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dinnye.


Nem tudom,de úgy emlékszem én még sosem kaptam számlát utcai árustól...

piacon jobban járnál,ott csak a "placcodat" kell megfizetni,az öregasszonyoknak,akik virágot árulnak,sincs váll.engedélyük. :)

2010. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Őstermelőként is árulhatod, ha te termeled. Ha nem, akkor vállakozói igazolvány pl. Az út szélére álláshoz meg talán területfoglalási engedély az illetékes hatóságtól, gondolom a közút fenntartójától.
2010. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!