Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire stresszes munka...

Mennyire stresszes munka gyógytornásznak lenni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont annyira, mint múltkor.

Halmozottan sérült gyerekkel? Stroke-on átesett fiatal anyuka rehabján? Vagy egy sportcsapatnál?

2019. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, légyszíves linkeld be ide,hogy mikor írtam ki én ezt a kérdést,mert én először tettem fel.
2019. jún. 28. 14:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Kórházban.
2019. jún. 28. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne stresszes?

Akkor inkább monoton, vagy unalmas, de nemigen stresszes.

Én most kar-csukló gyógytornára járok, a gyógytornász kislány nagyon kedves, de mindig ugyanazokat a gyakorlatokat csináljuk. Néha látom, hogy közben elfojt egy ásítást. Egy foglalkozás fél óra. Mindig azon gondolkodom, hogy vajon hány ilyen fél órája van naponta. Kicsit unalmas lehet. De gondolom, nem csak ez van, hanem mást is csinál, pl. ágy mellett is foglalkozik betegekkel, vagy kijár házhoz. Ez már kicsit változatosabb. De nem gondolnám, hogy nagy stresszel járna...

2019. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem én tettem fel,de ha már így belinkelted elolvasom a válaszokat.
2019. jún. 28. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy legközelebb kipróbálhatnád a keresést is. Jobb funkció, mint a feljelentgetés.
2019. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Stresszes tud lenni és fizikailag /szellemileg is megterhelő.

Betegként azért irreleváns a válasz, mert ahogy az előző is hatalmas butaságot mondott, úgy minden beteg csak egy adott fél órára lát bele a munkánkba. Valljuk be, nem minden gyógytornász egyforma, valamint lehet hogy azért ismételgetitek ugyanazokat a gyakorlatokat, mert egy adott mozgástartományban vagy megrekedve, és hiába akarna veled tovább lépni, nem tud. Nem kell ennyire leszólni a gyógytornász munkáját, semennyire nem látsz bele.

De azt senki nem látja, hogy mennyit foglalkozunk egy beteggel, hogy járni tanítsuk, vagy egyáltalán kiszedjük az ágyból, vagy hogy visszaadjuk a fájdalommentes életét, lehetővé tesszük, hogy újra doglozzon, hogy újra művelhesse a hobbijait.

2019. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!