Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ellenzékiként van esélyem...

Ellenzékiként van esélyem valamilyen állásra valamelyik állami intézménynél vagy egyből elutasítanak? Nyilván nem osztok minden hülyeséget de ha utánanézhetnek bárminek facebookon akár. Vagy alaptalan ilyentől tartani?

Figyelt kérdés

Azért O1G-s profilképem nincs de nyilván nem 888-at meg riposztot követek pl...


Lehet alaptalan a félelmem és politikától függetlenül élek azért de annyi mindent hallani.


2019. jún. 27. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lényegtelen. Persze államtitkár nem leszel ellenzékiként de az alatt senkit nem érdekel.
2019. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem osztasz ellenzéki tartalmat, szerintem nem gond.
2019. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Osztani nem de lajkolni azert ugyanugy lajkolom Hadhazyt is ahogy Karacsony Gergot :) bar ahhoz senki semmi koze ki mit lajkol.
2019. jún. 27. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyemen "mindenki" fideszes, pl. mikor nyertek pezsgővel koccintottunk munkaidőben.


Én nem csak a pezsgőt rühellem!

2019. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hete módosítottak a Facebook keresőalgoritmusán (Graph Search), egy folyamatban lévő GDPR-ral kapcsolatos per miatt. Régebben a felhasználó ID-ja alapján és/vagy angol keresőszavas kereséssel lehetett látni mindenféle nyilvános tartalmakat, amire a felhasználó rákattintott, de most már csak a követőid látják ezeket.
2019. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főszabályként nem lesz ebből baj, de ha egy olyan főnököt fogsz ki, aki szeret kutakodni a beosztottjai magánéletben, akkor simán lehet, hogy nem vesznek fel vagy kirúgnak.
2019. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allami intezmenyben dolgoztam, kollegaim mind ruhelltek a fideszt,egymas kozt mindig tema volt. A fonokseget mondjuk nem tudom,hogy kinek a "partjan alltak".
2021. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!