Más volt úgy új helyen, hogy elég nehéznek tűnt a munka elsőre?
Figyelt kérdés
Most kezdtem dolgozni egy adminisztratív állásban pár napja. Hasonló munkakörben dolgoztam már de ott közel nem volt ennyi felelősségem. Más is volt már így, hogy kicsit soknak találta elsőre a munkát? Nektek mennyi idő kellett hogy belerázódjatok?2019. jún. 25. 20:10
1/3 anonim 



válasza:





Volt. Annyira, hogy 2 hónap után bementem a főnökömhöz és megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de úgy érzem ezzel a munkával túlvállaltam magamat és nem vagyok rá alkalmas.
Szerencsére ő nem így gondoltam bátorított és bízott bennem. Mostanra a legjobb ember vagyok a csapatban.
2/3 anonim 



válasza:





Igen, a jelenlegi helyem. Gyorsan belerázódtam, 1-2 hét
3/3 anonim 



válasza:





Ja, első két hétben miután hazaértem aludtam 2 órát a kimerültségtől, pedig irodai meló.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!