Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogok e úgy munkár találni a...

Fogok e úgy munkár találni a diplomával, ha az egyetemen eddig tanultak 95%-át már elfelejtettem?

Figyelt kérdés
Pénzügy-számvitelre járok,2 féléven vagyok túl,de megmondok őszintén amit eddig tanultam abból kb semmire se emlékszek.Van 1-2 számolás meg fogalom,amit tudok pl hogy mit jelent a munkanélküliség,de amúgy ha újra le kéme vizsgáznom pl az első éves tárgyakból kb semmit se tudnék a lapra írni

2019. jún. 16. 21:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, max nem olyat, amit azok, akik nem feljtették el. Nem akarok mekis viccel jönni, lehet hogy a diplomád miatt vesznek fel, de a fizetésed nem biztos, hogy az egekben lesz. A tudás egyébként fontos, én sokszor ismételtem egyetem alatt, többi tárgy miatt is, meg mert nem szeretek felejteni. De én mérnökire járok, itt sokkal fontosabb a valós (gyakorlati) tudás. Sokszor diploma se kell. Multiknál más persze...
2019. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. 0 %? Mert leírtam, hogy miket szoktak állásinterjún kérdezni? Hát nem a játékelméletet meg a gazdaságföldrajzot egy állásinterjún, amit a suliban tanítottak, az tuti. A főiskolán nem kapsz használható tudást, nem baj, ha 95 %-át elfelejted. Nyelv, Excel, meg számvitel, a többi nem kell. Ha tetszik, ha nem, ez van.
2019. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első évesként jó hogy nem ragad meg sokminden :D majd a többi tárgy ráerősít a tudásra (remélhetőleg), aztán pl. állásinterjúra is készülgetsz az adott szűkebb szakterületből (átismétled a dolgokat), meg munka közben is előjönnek a dolgok. Nem kell félned hogy mindent tökre elfelejtesz mintha nem is jártál volna oda :D
2019. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!