Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kesobbi munkalehetosegek...

Kesobbi munkalehetosegek szempontjabol, mit gondoltok, melyik lenne okosabb valasztas tovabbtanulasra nezve? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mesterszakra akarok jelentkezni jovore, es ket szak kozott gondolkodom: fordito es tolmacs, francia-angol parositasban vagy regionalis es kornyezeti gazdasagtan(terulet/videk fejlesztesrol, kornyezeti problemak megoldasarol szolna).

Mindketto tetszene, es pl a masodik mellett meg szakfordito kepzest is elvegzhetnek. Nem tudom melyikkel boldogulnek jobban. Es azt sem, nem lenne-e tul nehez a tolmacs-fordito szak. Szeretem az idegen nyelveket, de franciabol meg csak most keszulok a felsofoku nyelvvizsgara, ami a kovetelmeny a felvetelihez. Nem tudom, mennyire birnam a szakot. Tapasztalatok?


2010. júl. 7. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!