Ez szerintetek jó ötlet lenne?
Ha külföldi webshopokat csinálsz, akkor miért forintban méred a profitot?
Emellett integrációval találkoztál már? Legtöbb motor opencar, oscommerce ,magento, zencart, stb. támogatott ebben, egy webshop lehet 50 felületen is, különböző termékkörrel, ahhoz elég egy webshopot menedzselni, minek akarnál napi 12 órába 50-et???
Sem technikailag, sem üzeltvitelileg nem vagy szerintem képben azzal amit akarsz csinálni. Milyen székhelyű lenne a céged? Mekkora tőkéd lenne hozzá pl. háztartási nagygépekre a kütyük és lakásdekorációk mellett?
Abszolut nem ertitek. Van egy webshopod tok mindegy milyen akar lehet facebookon is.
Viszont rengetek van, mennyi a garancia hogy pont majd toled fognak vasarolni? Vahy nepszeru lesz, nagyon kicsi.
Viszont ha csinalok egy webshopot, 200 dollar profittal havonta, az lehetseges mert mindig lesz par ember aki venni fog, viszont tobb ezer dollart nem fog hozni egy webshop,pont ezert mert ahhoz rengetek marketing es reklam koltsegek kellennek.
Viszont ha tobb webshopot csinalok jelen esetben 50,ami meg felugyelheto, akkor sem lesz tobb profitom,viszont ha minden webshopomrol legalabb havi szinten 10 ember vasarol ami kivitelezheto es lehetseges akkor mar elerem a kerdesemben emlitett osszeget. Nyilvan ezek csak becslesek, de megis jobb es jobban megeri ha csak 500 ezer forintnak megfelelo dollar lesz a priofit havi szinten mintha vhol 12 oraban dolgozzak.
Csak az a baj sok ember nem fogja fwl hogy szamtalan lehetoseg van plussz bevetelhez jutni,megis sokan inkabb alkalmazotti letben gondolkodnak hogy majd vmikor lesz tobb fizu evek mulva.
:-)))
Na mesélj akkor a technikai háttérről, hogy akarsz 50 webshopot menedzselni, hol és milyen formában adóznál, ha már ennyire kompetens vagy vállalkozóként, hogy ilyen sikertréninges alkalmazotti létes indokokat puffogtatsz.
( Egy milliárdos bevételű kft tulajdonos - ügyvezetője munkaviszonyosként nem alkalmazott?? :-))) )
Nem az a baj, hogy mi nem értjük, hanem az a baj, hogy TE NEM ÉRTED!! Hallottál már az elállási jogról? Mit kell tenned ebben az esetben?
Teljesen mindegy, hol van a webshopod, ha kereskedőként árulsz valamit - mert ugye vállalkozóival csinálnád, legálisan, adózva? :-) - akkor kutya kötelességed pl. az elállási joggal foglalkozni.
Technikai háttér: ha külföldre árulnál, mégis milyen "platformon" fizetnének az emberek?
Alapvető technikai dolgokon lépsz át nagyvonalúan, a kérdésekre nem válaszolva, a magad "igazát" hajtogatva.
Pl. honnan szereznéd be a termékeket? Számtalan megválaszolatlan kérdés, amit figyelmen kívül hagysz.
Halvány gőzöd sincs a dologról.
jól írta valaki: csinálj egyet, ha megcsináltad, beszélhetünk a többiről.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!