Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkahyet váltok mennyi...

Ha munkahyet váltok mennyi esélyem van elhelyezkedni irodai pozícióban alacsony iskolai végzettséggel és 2 év irodai tapasztalattal? 27/F

Figyelt kérdés

Van egy érettségim, egy egyéb közgazdasági okj-m meg 2 év eléggé speciális területen szerzett irodai tapasztalatom, amit nem sok helyen tudnék kamatoztatni.

Mennyi esélyem lenne férfiként, 27 évesen, nem ismerősi alapon irodai pozícióban ismét elhelyezkedni?

Mondjuk irodai adminisztrátor vagy ilyesmi területen?

Most elég jól keresek, de valszeg, ha innen váltok kb a felével is be kell majd érnem...



2019. ápr. 11. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

domborítsd ki azt, amit tudsz, amivel foglalkoztál. Az adott álláshirdetéshez igazítsd a motiv. levelet, emeld ki azokat a szavakat, amiket ott kérnek és Te végezted vagy tudod. A spécit is említsd meg, sose lehet tudni.


Így lesz esélyed, de minden egyes motiv. levelet formálj át, aszerint, hogy miről szól a hirdetés, mit kérnek!

2019. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sikerült végül váltanod? Hasonló helyzetben vagyok én is, bár a COVID miatt most amúgy is minden leállt.
2020. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, nem váltottam végül, most meg amúgy is covidos vagyok.
2020. dec. 20. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

uuh akkor jobbulást!


egyébként az érettségi plusz egy OKJ nem számít alacsony végzettségnek. simán középfokú.

könyvelés, pénzügy nem érdekel? letehetnéd a mérlegképes könyvelői képesítést. azzal plusz egy felsőfokú nyelvtudással később is jó lehetőségeid lennének

2020. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!