Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nők, mit dolgoztok, és mennyi...

Nők, mit dolgoztok, és mennyi a netto havi fizetésetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 16:26
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
100%
netto 250, HR
2019. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%

Csak azt nem értem ezt mért ide raktad fel?


Adózom. -Csak szólok:)

2019. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Érdekel, milyen fazonok írkálnak ide. Úgy látom, egy kivételtől eltekintve, a többség átlagos életet él.
2019. márc. 4. 17:18
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Bp, irodai adminisztrátor, nettó 175.
2019. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
A kérdés kizárja, hogy a magam nevében beszéljek, viszont: a barátnőm programozó, majdnem egymilliót keres (és nem, nem ronda, sőt épp ellenkezőleg, baromi menő és kapós csaj :)).
2019. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Informatikusként semmi meglepő nincs abban, hogy valakinek milliós fizetése van. Ismertem valakit, aki még a barátnődnél is többet keres. Az informatika egy jól menő szakma ma, hiány is van belőle, és ha valaki jó benne, akkor magasra törhet. Annak idején én is annak tanultam, csak félbehagytam a tanulmányokat.


Azt viszont már nehezen hiszem, hogy "menő csaj" lenne. Az ilyen fazonok nem erről híresek. Menő csaj lehet egy gazdag insta pitsa, de egy informatikus nő nem igazán.

2019. márc. 4. 17:34
 17/31 A kérdező kommentje:
Na basszus, áttették a kérdésem ide. Áh.. xD
2019. márc. 4. 17:37
 18/31 anonim válasza:
Marketinges vagyok, több cégnek dolgozom. A fizum nagyjából attól függ, hogy mennyi munkát vállalok. Kerestem havi 500-800 ezreket is, de élhetetlen. Néha hogyha van egy olyan kisebb cég ami új, és a teljes marketingtevékenységét fel kell építeni az elég nagy pénz. De már most beláttam, hogy inkább keressek kevesebbet, de legyen szabadidőm. Ha többet dolgoznék a kapcsolatom is rámenne. Havi 200-250 között szokott általában lenni amit kapok. Karácsonykor meg egyéb ünnepekkor rengeteget tudok keresni, azt próbálom beosztani úgy, hogy ha kevesebb a munka akkor is meg tudjak élni. Vidéken élünk párommal, szóval bőven elég ennyi fizu, akár ketten is meglennénk belőle.
2019. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Kulfold, asszisztencia, 690e netto.
2019. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%

#16

> "Informatikusként semmi meglepő nincs abban, hogy valakinek milliós fizetése van."

Ezt mondjuk nem is mondtam, ugyanis én is ezzel foglalkozom, hasonló (marginálisan jobb) jövedelem mellett. Ugye kissé furcsa lenne egyébként is, hogy barátnő milliót keres, én meg mondjuk 200-at. :)


> "Azt viszont már nehezen hiszem, hogy "menő csaj" lenne."

Ezen kár vitatkozni, mert teljesen interpretáció-függő. Jól néz ki, drága cuccokban jár, jól és vonzó módon kommunikál (ezáltal nagyon gyakori, hogy a figyelem középpontjába kerüljön). De ha már insta, az is van (természetesen a jó ízlést nem nélkülözve).

2019. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!