Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárdi autó raktáros?

Bárdi autó raktáros?

Figyelt kérdés

Éppen munkát keresek, találtam ezt a lehetőséget munkaközvetítő cégen keresztül. Komisszios munka lenne, előre összeállított lista alapján a termékeket összeszedni.

Hétfőtől péntekig 7től 4ig (8 óra munka +1 óra szünet ami nincs fizetve) . Kéthetente szombaton kell bemenni, ehelyett egy hétköznapi szabadnap jár.

130.000 nettó az alapfizetés+teljesítmény bér (minden összeállított lista után x összeg) , egy hónapra 160-180 között jön ki. Mit gondoltok?


2019. febr. 8. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így találtam őket, de a munkaközvetítőt kihagyva közvetlenül adtam be a jelentkezésem, néhány nap múlva már szóltak is mikor mehetek interjúra.

PDA-ra kapod a listát, melyik polcról miből mennyit kell leszedned és hová kell vinned. A tételek számától és méretétől függően kapod a bónuszt, pl egy motorháztető kiadása többet ér, mint egy izzóé. És persze ugyanezt visszafelé, betárolni az új árut.

Ha van rá időd, menj el egy interjúra, ott szépen elmondanak mindent.

Végül más munkát találtam, így nem dolgoztam ott.

De abból amit én láttam, az első pár hónapban örülhetsz, ha az alapbért megkapod teljesen. Időbe fog telni kiismerni a rendszert, hogyan lehet magadnak egy lélegzetvételnyi szünetet csinálni anélkül, hogy a csoportvezető rögtön ott lenne és hajtana, merthogy a PDA egyben a mozgásod figyelésére is szolgál, nemcsak a munka elvégzését segíti.

2019. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már voltam bent, köszi a választ . Egy nap elég volt abból a környezetből :D
2019. febr. 20. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Oda ne menj!!! A Bárdi autó meg az Unix a legalja az összes raktárnak! 160 - 180? Aha... persze...

A beledet is kihajtják kevés pénzért! Még azt is nézik, mikor mész budira!

Bárhova menj, csak ne abba a hulladékba!

2019. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy nap után felmondtam. :D
2019. febr. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!